Vyšívání patří mezi nejstarší řemesla. Pořiďte si k němu kvalitní vyšívací příze

Vyšívání patří mezi velmi stará lidová řemesla. Klíčové prvky představují tkanina, na kterou se vyšívá, a kvalitní vyšívací příze. Díky nim můžete vytvářet krásné výšivky. Existuje velké množství vyšívacích přízí různých druhů i barev. Každá nabízí jiné vlastnosti a výhody. Kde naleznete široký výběr? Obraťte se na VTC a.s.

VTC – široký výběr kreativního materiálu na jednom místě

Jedná se o největší velkoobchod s kvalitní českou a evropskou textilní galanterií.

VTC disponuje základním sortimentem výrobků, který čítá asi 5 500 položek bez barev a dezénů. Jedná se o velkoobchod příze, který však nenabízí pouze přízi.

Pokud milujete vyšívání, můžete si zde pořídit vše potřebné k ruční výšivce. Naleznete zde vyšívací tkaniny v různých barvách, v metráži nebo jako praktické balení. Samozřejmostí jsou barevné vyšívací příze – mulinky, bavlnka nebo perlovky. V nabídce naleznete i různé druhy vyšívacích předloh vyrobené ze 100% bavlny. Objednat si můžete také vyšívací sady. Pro snazší vyšívaní nabízí e-shop dřevěné kroužky určené pro vyšívání, opatřené mosazným kováním. K objednání jsou také plastové rámečky. Chybět nesmí ani různé druhy vyšívacích jehel.

Chcete-li mít vše pro vyšívání na jednom místě, pořiďte si kazety na šití, které jsou praktickým a zároveň elegantním pomocníkem a doplňkem domácnosti. Nabízejí dostatek prostoru a přehlednost uspořádání pomůcek určených pro vyšívání. Máte-li materiálu na vyšívání víc, můžete si objednat různé druhy stojanů a zásobníků.

Tipy pro vás

Patří-li mezi vaše oblíbené ruční práce pletení, VTC nabízí i pletací příze – přírodní bavlněné, směsové, akrylové, viskózové nebo polyesterové. Pokud máte alergii na vlnu, objednejte si příze syntetické, do kterých patří akryl a polyester. K dostání jsou i pletací jehlice nebo háčky určené na háčkování.

Publikováno: 23. 03. 2024

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková