Výroba plastových kontejnerů – to je Schoeller Allibert

Plasty nás v průmyslu, v zemědělství i v obchodu doprovází na každém kroku. Jsou „nosičem“ našeho úspěchu. Nestačí pouze vyrobit kvalitní průmyslový produkt, či vypěstovat kvalitní zeleninu a ovoce – tyto výrobky musíme vhodně skladovat i přepravovat na místo určení. Obvykle do maloobchodů a velkoobchodů, někdy přímo k zákazníkům.

Plastové kontejnery na míru

Aby byl tedy náš úspěch kompletní, potřebujeme plastové kontejnery, které splňují potřebné normy (například pro styk s potravinami), mají dostačenou nosnost, jsou trvanlivé a odolné, opakovaně použitelné a též chytré. Což znamená především schopné se přizpůsobit různé manipulační technice a usnadňovat identifikaci zboží v plastových kontejnerech. Takové plastové kontejnery nabízí firma Schoeller Allibert.

Dnešní doba navíc stále více lpí na ekologičnosti výroby. U plastových výrobků o to více. Schoeller Allibert vyrábí recyklované plastové obaly a s touto výrobou má již šedesátileté zkušenosti. Je evropským lídrem ve výrobě plastových kontejnerů a své výrobky distribuuje po celém světě.

Klíčovými zákazníky výrobce kontejnerů jsou obecně průmyslové společnosti, ale především pak automobilový průmysl, dále oblast zemědělství, potravinářský průmysl, výroba nápojů, velkoobchod a maloobchod, pro poolingové služby.

Největší novinkou tohoto výrobce je kontejner Magnum Optimum 1208 s půdorysem 1200x800 mm. Jde o novou generaci plastových obalů, které garantují nejen návratnost nákladů, ale také jejich úsporu. Tento skládací kontejner vyniká svými vlastnostmi oproti všem konkurenčním řešením na trhu.

Schoeller Allibert nenabízí jen samotnou výrobu kontejnerů, ale i kompletní služby s ní související

Firma pomáhá najít řešení pro různé situace zákazníků, optimalizuje náklady na skladování i logistiku. Snaží se zákazníkům pomáhat zvyšovat ziskovost a snižovat náklady. Díky vstupní analýze současného řešení a návrhu efektivnější varianty získáte okamžitý přehled o výhodách plastových obalů.

Výroba kontejnerů je doplněna rovněž o výrobu plastových přepravek a plastových palet. Společnost vyrábí především různé stohovatelné přepravky, skládací přepravky a skládací kontejnery, pevné paletové kontejnery, nápojové přepravky, IBC kontejnery určené na přepravu tekutého obsahu, plastové palety a paletové vozíky.

Publikováno: 02. 04. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková