Pořiďte si cyklo dres na kolo, který má styl

U sportovní módy se musíme rozhodovat o tom, co na sebe, mnohem složitěji než u běžných oděvů. Nejenže chceme vypadat dobře. Oblečení by mělo být pohodlné, funkční střihem a materiálem, a optimálně nás ještě podpořit v našich sportovních výkonech. Takže pokud jezdíte na kole a nemáte co na sebe, pojďte se seznámit s obchůdkem, kde rozumí tomu, co potřebujete. U pražské modřanské cyklostezky najdete malý cyklo krámek VELOKLASIK, který klame svojí velikostí. Koupíte zde totiž luxusní cyklo oblečení francouzské značky Café du cycliste, která je špičkou ve svém oboru.

Francouzské cyklo dresy Café du cycliste vás okouzlí nejen svým stylem

Dámský a pánský cyklo dres na kolo Café du cycliste patří sice do vyšší cenové kategorie, avšak řada z nás, kdo jsme si už vyzkoušeli i rádoby funkční cyklodresy v nízké cenové kategorii, se rádi vracíme k něčemu kvalitnějšímu a funkčnímu. Kolekce cyklistických dresů, které VELOKLASIK nabízí, obsahuje jak lehce závodní cyklo dresy, tak dresy pro cykloturistiku. Mezi nimi najdete i prémiové funkční cyklo dresy určené pro bikepacking.

Ideální oblečení na cykloturistiku

Není vám termín bikepacking známým? Jde o stále oblíbenější formu cykloturistiky. Vyráží se na delší trasy s minimální výbavou. Bez batožiny a zátěže, prostě zcela nalehko. K tomu, abyste se najedli, vám stačí platební karta. Horší už to je s oblečením. A právě oblečení pro bikepacking koupíte i ve VELOKLASIK. Jde o funkční cyklo dresy s příměsí merino vlny. Ta dává dresům unikátní vlastnosti. Má perfektní termoregulační vlastnosti, a tak se v merino cyklo dresech nepotíte, ani vám není zima. Současně při pocení nevzniká živná půda pro bakterie, a tak cyklo dresy z merino vlny nesmrdí.

Stavte se ve VELOKLASIK na kus řeči

I když má VELOKLASIK kvalitní e-shop, určitě se, pokud jste z Prahy, zastavte i v krámku. Nemusíte nic kupovat. Přijďte třeba jenom na kus řeči s milovníky kol, dejte si kávu, nebo se podívejte na některý z přenosů cyklozávodů. Každý čtvrtek podvečer můžete spolu s dalšími zákazníky a milovníky kol vyrazit na krátkou cyklo toulku.

Publikováno: 20. 09. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková