Likvidace vozidel je jednodušší, než jste čekali

Máte doma vrak nebo staré ještě pojízdné auto, kterého se ale potřebujete zbavit? Jistě víte, že v souladu se zákony musíte auto předat někomu, kdo disponuje potřebnými oprávněními pro ekologickou likvidaci. Jakmile ale takovou firmu najdete, jste prakticky bez starostí. Spousta lidí likvidace aut oddaluje, protože se nechtějí zabývat zdlouhavým vyřizováním. Pojďme se podívat na to, jak snadná likvidace může být.

Dostaňte za likvidaci ještě zaplaceno

Likvidaci auta si můžete objednat například na Zlikvidujauto.cz. Společnost nabízí likvidaci a výkup vozidel v Liberci, Jablonci nad Nisou, Frýdlantu, Turnově, Mladé Boleslavi, Semilech, Hrádku nad Nisou, Tanvaldu a okolí. Pro vaše vozidlo si sama přijede, do 100 km je odtah zcela zdarma. Dle roku výroby, využitelnosti náhradních dílů a stavy vozidla vyplácí až 10 000 Kč.

Jak likvidace probíhá?

Naprosto jednoduše. Stačí, když se ozvete, buď přes formulář, nebo telefonicky, a dohodnete si, kdy a kam si pro vaše vozidlo zástupci firmy mají přijet. Na místě vám zaplatí a auto si odtáhnou. Bezplatně vám vydají také potvrzení o ekologické likvidaci, to budete muset vzít s sebou, až půjdete odhlásit auto z registru vozidel. Společnost také zadá údaje do MAISOH, systému Ministerstva životního prostředí ČR. Na vás zbývá jen dojít na odbor dopravy na úřadě a nechat auto vyřadit z registru vozidel. Následně zrušíte povinné ručení u pojišťovny, té budete dokládat vyřazení vozu z registru. V případě zájmu může společnost zajistit odhlášení z registru vozidel za vás a vy si sami vyřídíte jen povinné ručení s pojišťovnou.

Zavolejte ještě dnes

Jak vidíte, opravdu nejde o žádné složité vyřizování. Proto pokud vám doma stojí vůz, kterého se potřebujete zbavit, neváhejte a domluvte si jeho výkup ještě dnes. S Zlikvidujauto.cz je likvidace aut opravdu hračkou.

Publikováno: 25. 12. 2022

Kategorie: Finance a byznys

Autor: Ivana Křivánková