Vypátrali jsme nejzajímavější slevy na kosmetiku

Kosmetické přípravky už dávno nejsou jen doménou žen. I muži se chtějí líbit a být voňaví. Kvalitní kosmetická péče sice něco stojí, nicméně když vychytáte nějakou tu slevu, určitě vás finančně nezruinuje. Vypátrali jsme pro vás pár zajímavých slev, díky kterým nakoupíte levněji. V online prostředí jsou výhodné nabídky častější než v kamenných obchodech, proto jsme se zaměřili na slevy na kosmetiku v e-shopech. Díky tomu jich můžete využít, ať už jste z jakékoliv části republiky. Není třeba hledat nejbližší prodejnu dané značky. Tak jdeme na to!

Nakupte skoro za polovinu

Nejzajímavější akci má v současné době Yves Rocher. Stačí, když u nich nakoupíte za 1 299 Kč a více, a můžete získat slevu 500 korun. Ve skutečnosti tedy zaplatíte jenom trochu více než polovinu hodnoty výrobků, které jste si vybrali. A věřte, že francouzská kosmetika Yves Rocher skutečně stojí za to.

Něco pro milovníky bio kosmetiky

Toužíte po přírodní kosmetice, která není testována na zvířatech? Pak se podívejte na Goorganic.cz. Při nákupu nad 500 Kč vám tam dají slevu 50 Kč. Stačí se zaregistrovat a na e-mail vám přijde slevový kód. Případně si jej lze dohledat na internetu a pak už se ani nemusíte registrovat.

Ty nejvychytanější značky na Vemzu

Vemzu je v poslední době velmi oblíbený prémiový e-shop. Narazíte tady totiž na naprosto originální kousky včetně zajímavé kosmetiky. Sem určitě zamiřte, pokud plánujete koupit nějaké kosmetické přípravky jako dárek. A když budete chtít, nezlevněné zboží lze nakoupit s 10% slevou. Postačí zadat ten správný slevový kód.

A kde vlastně vzít slevové kódy?

Neustále tady mluvíme o nějakých slevových kódech, že je stačí zadat při nákupu. Jenže kde je vzít? Slevové kódy můžete získat (podobně jako u výše zmíněného Goorganic.cz) třeba zaregistrováním se k odběru newsletteru. Pak vám kód přijde do e-mailu. Nicméně vypátrat se dají také na internetu. Existuje několik portálů, které je shromažďují. Jen si dejte pozor, aby byly kódy aktuální. Protože kód na slevu z roku 2017 vám už fungovat vážně nebude. Tip na závěr: Jestli nechcete ztrácet čas dlouhým hledáním, podívejte se na SlevovyKupon.net. Tam najdete spoustu aktuálně platných kódů. Nejen na kosmetiku.

Publikováno: 03. 06. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková