3 rady, jak vybrat plastové přepravky a na jaké příslušenství nezapomenout

Plastové přepravky se hodí snad naprosto pro všechno. Existuje jich totiž celá pestrá škála různých variant a modelů, takže si snadno můžete vybrat odpovídající řešení pro konkrétní účel. Tím to však ale zdaleka nekončí. Kromě samotných přepravek si můžete pořídit i celou řadu nejrůznějšího příslušenství.

Správný výběr plastových přepravek

U plastových přepravek je důležité orientovat se podle rozměrů. Ty musí odpovídat regálům, kde chcete mít přepravky uložené i tomu, jaké věci chcete dát dovnitř. Může se totiž jednat o přepravky s pevnou stěnou, ale i takové, které mají otvory pro cirkulaci vzduchu. To může být důležité například pro správné skladování ovoce a zeleniny. Obecně mají přepravky na potraviny vyšší požadavky z pohledu druhu použitého plastového materiálu, protože musí být s potřebnou certifikací a nezávadné.

Praktické termoboxy

Speciální kategorií jsou termoboxy. Takový praktický termobox z plastového materiálu totiž dokáže udržet vnitřní teplotu o něco déle. A nezáleží na tom, jestli jde o udržení v chladu či naopak v teple. Podle toho, jaká teplota má být uvnitř, volíte i druh případných chladicích podložek či výhřevného materiálu. Více najdete rovnou na stránce s nabídkou termoboxů, kde si můžete prohlédnout, jaké varianty a rozměry jsou k dispozici. Vše důležité je zde: https://www.pkgroup.cz/termoboxy/.

Nezapomeňte na příslušenství

Na specializovaném internetovém obchodě najdete kromě pestrého výběru přepravek také bohatou nabídku nejrůznějšího příslušenství. Jedná se například o vozíky pod přepravky pro jednodušší manipulaci a podobně. K plastovým sudům a nádobám je možné pořídit výpusťové kohouty a uzávěry. Zkrátka všechno, co si jenom můžete představit a co budete potřebovat pro logistiku a manipulaci se zbožím, díly a podobně.

Publikováno: 23. 08. 2022

Kategorie: Finance a byznys

Autor: Ivana Křivánková