Nákladní technika levně: Zkuste to v bazaru

Autobazarů s osobními automobily je po celé republice dost. V těch větších dokonce najdete i dodávky nebo jiné užitkové vozy, výběr je ale omezený. Co má člověk dělat, pokud potřebuje pořídit bazarovou nákladní techniku? Vydat se do specializovaného autobazaru! Není jich moc, ale existují. Jedním z nich je prodejna a půjčovna nákladní techniky TruckCentre sídlící na Černém Mostě v Praze. Na nabídku automobilů se tam můžete přijít podívat každý všední den od 8:00 do 18:00, o víkendu po telefonické domluvě. Ještě než to uděláte, si však prohlédněte jejich vozový park online. Je obrovská, jde totiž o největšího prodejce nákladní techniky v ČR.

Nejen nákladní technika

U TruckCentre na vás čeká více než jen nákladní technika. Objevíte zde nákladní vozy, sklápěče, tahače, přívěsy, návěsy, autobusy, dodávky, ale také stavební stroje. Ve všech těchto kategoriích najdete vozy k zakoupení i zapůjčení. Ceny vidíte přímo na webu, tak si spočítejte, co pro vás vyjde výhodněji – zda koupě, nebo třeba dlouhodobý pronájem. Při dlouhodobém pronájmu se nemusíte starat o technický stav vozidla. Buďte si jistí, že do pronájmu jdou jen taková auta, která jsou připravena na zátěž.

Finance jsou problém? Zkuste nákup na splátky

Na webu uvidíte u každého vozu kromě ceny také měsíční splátku. Nákladní vozy je totiž možné koupit také na splátky. TruckCentre spolupracuje s několika finančními společnostmi, takže vám dokáže zajistit skutečně výhodný úvěr, a to i pokud patříte mezi začínající podnikatele, pro něž je jinak složité si půjčku vyjednat. Kromě toho dokážou sjednat i úvěr či leasing na Slovensko.

Objednejte si dovoz na míru

Prohlédli jste si obrovskou nabídku, ale stejně jste nenašli žádný vůz podle svých představ? TruckCentre nabízí i prodej nákladních vozůdovezených na objednávku. Zadáte specifikaci a výkupčí vám auto v rámci EU najdou. Není důvod slevovat ze svých požadavků.

Publikováno: 29. 07. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková