Virtuální kancelář v Praze je cenově dostupná každé firmě

Sídlo firmy v Praze je otázkou prestiže. Každému je jasné, že pokud firma sídlí v Praze, působí to profesionálněji, než když má sídlo v nějakém menším městě, které není ve světě známé. V Praze se navíc nabízí daleko více obchodních příležitostí. Jenže kde vzít peníze na nájem? Pronájem kanceláří v Praze je šíleně drahý, a čím blíže centru, tím dražší. Vy však nemusíte v Praze skutečně sídlit, abyste si mohli užívat všechny výhody, které byste tím získali. Rozumným řešením je virtuální sídlo společnosti Praha. Za pár stovek měsíčně získáte adresu snů, přitom můžete pracovat odkudkoliv.

Co je virtuální sídlo?

Za měsíční poplatek v řádu stokorun získáte adresu, kterou budete oficiálně uvádět jako své sídlo. Pracovat přitom budete z domova či z kanceláře na jiném místě. Nejde tedy o pronájem fyzických prostor, i když typicky je možné na dané adrese prostory sem tam využívat. Většina poskytovatelů virtuálních sídel nabízí například konferenční místnost či kancelář, kam si můžete vodit obchodní partnery. Někdy bývá určitý počet hodin pronájmu obsažen v poplatku, jindy si za něj lze připlatit dle potřeby. Na dané adrese se samozřejmě nachází recepce, recepční vám převezme veškerou poštu – přepošle ji, nebo se pro ni stavíte. Také na vás dá kontakt každému, kdo by vás na adrese hledal.

Proč jsou virtuální sídla tolik populární?

Virtuální kancelář Praha je dnes novou módou mezi firmami i živnostníky. Proč tolik narostla popularita virtuálních sídel? Mohou za to i rozšiřující se možnosti práce z domova. Kdo pracuje online, ten kancelář vůbec nepotřebuje, virtuální sídlo mu stačí. O ideální řešení jde zejména pro živnostníky, kteří by jinak museli mít zapsané sídlo svého podnikání na vlastní domovské adrese. To nepůsobí příliš profesionálně, navíc se tím připravujete o soukromí, vaše adresa je pak snadno dohledatelná.

Publikováno: 22. 07. 2021

Kategorie: Finance a byznys

Autor: Ivana Křivánková