Víte, že prodejní cena perfektně vyčištěného vozu je až o třetinu vyšší?

Rozhodli jste se pro prodej auta, ale bazarista vás spražil příliš nízkou nabídkou? Anebo vůz nabízíte přes soukromou inzerci a nikdo se vám neozývá? Řešení je až skandálně snadné – dopřejte vozidlu důkladnou očistnou kúru! Odborníci tvrdí, že tímto způsobem lze navýšit cenu až o 30 %. Samozřejmě za předpokladu, že při čištění nevynecháte ani centimetr čtvereční. Vaší pozornosti nesmí uniknout ani motorový prostor a zašlé plasty. Po komplexní proceduře bude auto vypadat jako nové a zájemci z něj neodtrhnou oči.

Dejte si kafe a čištění nechte na odbornících

V automatické myčce dokonalého výsledku nedosáhnete. A pravděpodobně se vám ho nepodaří dosáhnout ani ručním mytím. Bez zkušeností a profesionálních čisticích prostředků strávíte „piglováním“ celé hodiny, aniž by vám někdo zaručil, že dřina bude mít smysl. Raději si udělejte výlet do Prahy – zdejší Automyčka Karlín má takový věhlas, že ji doporučuje i zlatý olympionik Lukáš Krpálek. Automyčka Praha 8 se nachází v srdci Karlína na ulici Sokolovská 694/98 (kousek od Lidlu) a nabízí 100% ruční čištění. Odborníci si přitom nedávají na čas – váš vůz změní k nepoznání již za jedinou hodinu. A zatímco budou precizně čistit karoserii a interiér od všech nečistot, vy si zajdete na osvěžující kafe. Specialistům na ruční čištění důvěřují i majitelé luxusních vozů – prostor je nepřetržitě monitorován kamerovým systémem.

V čem je ruční mytí lepší než strojové?

Odpověď vás nepřekvapí – strojové mytí není ani zdaleka tak šetrné k laku. Na druhou stranu však musí čistič vědět, jaké prostředky použít a co si může dovolit vůči konkrétnímu materiálu. Jde o vysoce odbornou činnost, kterou nemůže provádět každý. Automyčka v Praze vám samozřejmě nepřijde vhod jen v případě prodeje vozu. Chcete-li si svého plechového mazlíka udržet ve vynikající kondici i po estetické stránce, dopřávejte mu kúru pravidelně. Další informace a ukázky čištění „před a po“ najdete na www.automycka-karlin.cz.

Publikováno: 20. 06. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková