Trička s vtipnými motivy pro malé i velké kluky

Hledáte tip na nějaký neotřelý, ba přímo vtipný dárek pro kluka? Co takhle tričko Guns N' Moses? Nebo s jakýmkoliv jiným vtipným motivem? Smysl pro humor byste totiž neměli ztrácet ani pod vánočním stromečkem.  Trička s vtipnými potisky vždy vykouzlí úsměv na tváři, a to zdaleka nejenom jejich majitelům, ale především kolemjdoucím. Tričko Guns N' Moses však dokáže mnohem víc. Věřte, že vaše okolí přímo vyvede z míry. Jeho motivem je totiž Mojžíš vyvádějící Židy z egyptského otroctví. Politické debaty na téma izraelsko-palestinský konflikt s ním tak zcela jistě nabudou nových rozměrů. Na výlet do pásma Gazy si jej ale raději neberte.

Nejsem malý, jsem Hobbit

Tričko ze stoprocentní bavlny (ve všech velikostech i barvách) je k mání na eshopu geekshirts.cz. Spolu se spoustou dalších modelů s neméně vtipnými motivy. You are what you watch (seš tím, na co se díváš) a obrázkem televizní obrazovky, Alkoholympics (překlad není nutný) s motivem lahví a olympijských kruhů nebo tričko, které mě rozesmálo snad ze všech nejvíc – Ipoop (poop je hovínko) s mužem sedícím na záchodě a hledícím na monitor svého telefonu. Hitem měsíce ale je černé tričko se žlutým nápisem I am not short, I am a Hobbit (Nejsem malý, jsem Hobbit), ideální pro všechny, jež jsou minimálně o hlavu menší než ostatní.

Vtipné dárky vždycky bodují

V nabídce ale najdete i úžasná trička pro dívky: Big girls don't cry, they eat (velké holky nebrečí, ty jedí) s obrázkem zamračené kočky. Působivé jsou i samotné nápisy jako třeba You are too close (jsi moc blízko) nebo Just don't do it (prostě to nedělej). V nabídce Geekshirts ovšem najdete i spoustu čistě vánočních motivů stejně jako samolepky, polštářky, plakáty, zkrátka ideální dárky pro kamarády, sourozence, nebo kolegy z práce. Věřte, že vtipné dárky vždycky bodují. A pozor, v těchto dnech na e-shopu probíhají výhodné akce až s padesátiprocentními slevami! Tak je nezmeškejte!

Publikováno: 28. 11. 2018 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková