Buďte hvězdou každé party. Zaujměte oslnivým pohledem, který můžete kdykoliv změnit

Oslnivý, uhrančivý, nevinný, sebevědomý… Jaký pohled by měl být ten váš, aby zaujal a podlehl mu každý, na koho se podíváte? Ať už jsou vaše přání a představy jakékoliv, změnu si můžete dopřát prakticky okamžitě. A to včetně barvy očí. Stačí jen chvilička a vaše oči se mohou rozzářit jako pomněnky nebo naopak uhranout temným, tajuplným odstínem. Přinášíme vám tip, jak na to.

Změna barvy očí za pár vteřin

Každý z nás někdy zapochyboval nad svou barvou očí a zatoužil po jiné barvě, takové, ve které by se cítil lépe, zajímavěji, přitažlivěji… Dnes je tato změna možná, a to dokonce opakovaně a během několika málo vteřin. Řešením jsou nedioptrické barevné kontaktní čočky, jejichž barvu si vyberete přesně podle svého vkusu a momentální nálady. Než vyrazíte na party, můžete sladit barvu svých očí se svým outfitem, zvýraznit své líčení nebo podtrhnout nový účes. Různým možnostem a kombinacím se meze nekladou, klidně můžete mít i každé oko jinak barevné.

Zdravotní nezávadnost a přizpůsobení očním vadám

A zoufat nemusíte ani tehdy, pokud vás trápí nějaká oční vada a ve svém životě se neobejdete bez dioptrií. Pro vás jsou totiž ideálním řešením kontaktní čočky barevné dioptrické, které si vyberete přesně na míru svému zraku. Barevné čočky lze objednat jednotlivě, takže pokud potřebujete pro každé oko jiný počet dioptrií, jednoduše si vyberte čočku zvlášť pro levé a pro pravé oko. Při používání barevných kontaktních čoček tak budete moci vykonávat veškeré činnosti tak, jak jste zvyklí, a navíc se budete cítit sebevědoměji. Dioptrické i nedioptrické barevné kontaktní čočky jsou zcela zdravotně nezávadné, jejich barevná vrstva se nikdy nedotkne vašeho oka, takže nehrozí žádné alergické reakce. Nic vám tedy nebrání v tom, abyste změnili barvu svých očí dle nálady a užili si party s oslnivým pohledem.

Publikováno: 30. 06. 2021

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková