Cenu má i autovrak. Kolik dostanete za ten váš?

Poděkujte a pošlete jej obratem dál

Dlouholeté služby se cení, ale bohužel, není důvod nechávat vrak v garáži, aby vám zbytečně zabíral místo. To nechejte novému autu a staré pošlete tam, kde ještě může posloužit – využijte možnost jeho odkupu za hotové, náhradní díly se mohou hodit na další vozidla, ať už půjde o součást motoru nebo nějaké příslušenství. Podle čeho se vlastně určí cena automobilu, který je vám osobně už zcela k nepotřebě?

Model a rok výroby jsou samozřejmě v něčem určující, rozhodující je ovšem zejména míra poškození vozidla. Jsou sedadla v pořádku, nechybí chladič či převodovka? To jsou důležité otázky, které je třeba si položit, pokud se chcete dozvědět více o předpokládané výkupní ceně. Využijte poradenství od kvalifikovaných techniků, kteří zajišťují výkup aut v Praze, a budete mít rázem jasněji! Cena se může výrazně lišit, i když půjde o dva na první pohled stejné modely. Záleží na opotřebení, respektive škodě, která vznikla při nehodě. Vrak by měl být kompletní, tedy nesmí chybět žádná důležitá součást, která dělá automobil automobilem…

Bydlíte v zapadlé vísce, ve velkém krajském městě, jste z Prahy, nebo odjinud? Na tom vlastně tolik nezáleží, neboť výkup vozů v Praze za hotové a s krátkou smlouvou je připraven pro všechny majitele autovraků, kteří chtějí mít už brzy po starostech. Nemusíte spěchat, ale není se čeho obávat. Celá akce nemusí trvat déle než hodinu a jistě si pak najdete čas na klidný šálek kávy. Počkejte na pracovníka výkupu a všechno společně brzy proberete do posledního detailu.

Publikováno: 21. 11. 2020 / Aktualizováno: 15. 06. 2023

Kategorie: Finance a byznys

Autor: Ivana Křivánková