Stylové sedačky do 30 000 Kč, které se budou ve vašem obýváku vyjímat

V současné době je trh se sedacími soupravami skutečně rozmanitý. Přijdou si na své jak milovníci pestrobarevnosti, tak i příznivci elegance a nadčasovosti. Pokud hledáte do obývacího pokoje sedací soupravu, která vás nezruinuje, ale přitom vydrží poměrně dlouhou dobu, následující řádky jsou pro vás jako stvořené. Vybrali jsme pro vás stylové sedačky do 30 000 korun, které se stanou doslova chloubou vaší domácnosti. V první řadě byste si měli uvědomit, jaký typ sedací soupravy vůbec potřebujete. Zatímco někdo si potrpí na sedačky 3+2+1, někdo zase preferuje sedací soupravy rohové. Podívali jsme se do nabídky proslulého e-shopu LUMAX NÁBYTEK a vybrali jsme pro vás čtyři modely, jež vás zaručeně okouzlí.

Sedací souprava Infinity 3+2+1

První vybranou sedací soupravou je Infinity od výrobce Wersal. Jedná se o vskutku atraktivní provedení, které perfektně zapadne do elegantně laděného interiéru. Působivá je kombinace barev šedá a bílá, nicméně je možné vybrat si i jinou barevnou kombinaci. Zřejmě vás zajímá i to, z čeho je vyrobena samotná kostra. Wersal kombinuje měkké a tvrdé dřevo, a tak si můžete být jisti dlouhou životností. Ovšem pozor, pohovka není rozkládací, a tím ztrácíte i úložný prostor či možnost rozkladu pro příležitostné přespání.

Sedací souprava Palermo 3+2+1

Z provedení 3+2+1 se nám ještě zalíbila sedací souprava Palermo v rustikálním stylu. Oproti předchozímu modelu je možné pohovku rozložit pro příležitostné přespání. Sedací souprava je z dílny výrobce Benix, který u kostry také kombinuje měkké a tvrdé dřevo. Potrpí si na velice kvalitním pérování, jež zajišťují pružiny faliste.

Rohová sedací souprava Gusto Corner

Pokud je však ve vašem hledáčku spíše rohová sedací souprava, zamilujete se do modelu Gusto Corner od výrobce Wersal. Disponuje úložným prostorem a spací plochou. Vybrat si můžete navíc z pestré škály potahových látek. Jelikož je sedací souprava univerzální, je možné mít jak levou, tak i pravou rohovou variantu.

Rohová sedací souprava Napoli

Závěrem jsme zabrouzdali trochu do luxusu. Rohová sedací souprava Napoli se stane dominantou obývacího pokoje. Opěrky hlavy jsou pohyblivé a výplň sedáku a opěrek tvoří kvalitní polyuretanová PUR pěna. Za sedačkou stojí značka Stagra.

Publikováno: 03. 12. 2018 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková