Čalouněný nábytek propůjčí každému interiéru dokonalost a eleganci

Když se řekne čalouněný nábytek, určitě si představíte židle, pohovky a postele jako ze zámku. A vlastně nejste ani daleko od pravdy, protože je to pravda. Jedná se o nábytek vysoké kvality, který si pořizují lidé s opravdovým vkusem. Jen si představte, jak se usadíte do pohodlného křesla, v němž budete louskat řádky svojí oblíbené detektivky. Tak tomu se říká opravdová pohoda. Nehledě na to, že je čalouněné křeslo komfortní a pyšní se bytelnou kostrou a krásným designem. Je pravda, že si zaslouží speciální péči a pravidelnou údržbu, ale na jeho kvalitě to nic nemění.

Pohodlně se usaďte!

U komfortních křesel ještě chvíli zůstaneme, protože přicházejí opět do módy. Je úplně jedno, zda si zvolíte model, na němž můžete i částečně ležet, či se rozhodnete pro vkusný kousek padnoucí do obývacího pokoje a pracovny. Nemusíte se držet jen černé a šedé! Pusťte si domů barvy. Upřednostněte žlutou, hnědou nebo béžovou. Křesla a solitéry se dají dokonale kombinovat se sedacími soupravami Inelis. Sedačky čalouněné nebo kožené jsou symbolem luxusu a elegance. Jsou k dostání v mnoha trendy barvách a přizpůsobí se klasickému i modernímu interiéru. Na první pohled vás uchvátí vzhledem, ale také funkčností, pevností konstrukce a bytelností. Ruku na srdce. Sedací soupravu přeci nekupujete každý rok!

Vsaďte na kvalitu!

Pokud vám nestačí nafocené produkty Inelis na webových stránkách, navštivte prodejnu v Praze. Prodej nábytku Čestlice je vám plně k dispozici. Na vlastní oči uvidíte špičkově zpracované sedací soupravy, stoly, lavice se židlemi nebo křesla pocházející z dílny německého výrobce SOFANOVA. Tato značka je proslulá tím, že používá luxusní materiály a její produkty jsou precizní. Na druhu stranu je pro ni důležitá praktická stránka. Opatřete svou domácnost vybavením, které vám bude dělat jen radost.

Publikováno: 28. 10. 2022 / Aktualizováno: 06. 05. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková