3 tipy, jak vyzrát na stereotypní sex (zabijáka vztahů)

Na začátku je vášeň, a to bez ohledu na místo a způsob, jakým se vzájemně „sbližujeme“. Je to však pouze chemie, která se postupem času vytratí. Po skvělém sexu zůstanou jen matné vzpomínky a nezbývá, než si najít nového partnera, případně se s danou skutečností smířit... Opravdu? Kdyby tak uvažoval každý, vydrželo by naprosté minimum vztahů. To, že milování postupem času zevšední, je naprosto normální. Řešení je přitom jednoduché – možností, jak okořenit sexuální život, je nespočet. Představíme vám ty nejúčinnější.

1. Změňte místo a čas

Milování v posteli a vždy ve stejnou hodinu – stereotypnější už to snad ani být nemůže. Co byste řekli na schůzku ve stylové restauraci a sex ve stylovém hotelovém pokoji? Změnou místa a času dosáhnete nevídaných výsledků. Možná vás to bude vzrušovat někde na veřejnosti. Třeba na louce, kde je vysoká pravděpodobnost, že vás zahlédne kolemjdoucí houbař. Vzrušující? Proti gustu žádný dišputát!

2. Kdo si hraje, nezlobí

Nechcete-li se vzdát pohodlí své postele, nemusíte. Zpestřete si sexuální život pomocí erotických pomůcek. V sexshopech najdete všechno možné i nemožné – dilda, vibrátory, masturbátory, oblečky, anální kolíky, pomůcky na svazování a další hračky. Ke studu není jediný důvod, nákup u specializovaných prodejců je diskrétní. Zboží vám přijde v nenápadném balíčku a doručovatel nepozná, co je uvnitř.

3. Tři, čtyři, nebo ještě víc?

Poslední tip je určený pro experimentátory, kteří hledají výzvy. Ovšem upozorňujeme, že hrozí reálné riziko rozpadu vztahu – ne každý totiž ustojí pohled na partnera užívajícího si s někým dalším. Na druhou stranu může trojka, čtyřka či účast na swingers rozčeřit vody stereotypu jednou provždy. Ale jak najít stejně naladěné lidi? Přečtěte si, jak na seznámení online a budete v obraze.

Publikováno: 18. 02. 2023 / Aktualizováno: 28. 07. 2017

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ivana Křivánková

Tagy: jak zpestřit sexuální život