Skoncujte s nachlazením ještě dříve, než vypukne, s doplňky stravy je to jednodušší

Nemoc a nachlazení dokáží pěkně pokazit život. Když přijde zdravotní problém, není vám dobře, nemůžete skoro nic, co vás baví a co vám dělá radost, a pokud jdete na nemocenskou, přijdete také o část výplaty. Existuje cesta, jak se nachlazení ubránit i na podzim, když mezi lidmi koluje tolik bacilů? Samozřejmě že ano. S doplňky stravy to pro vás bude hračka.

Přírodní produkt ALLICOR Super

Lékárny jsou plné různých doplňků, které slibují lepší imunitu. Máme pro vás tip na jeden opravdu účinný. Jmenuje se ALLICOR Super a k dostání je třeba v e-shopu Gigalékarna.cz. V čem spočívá síla tohoto přírodního produktu? Silnou složkou je sušina česneku. Určitě už jste slyšeli, že právě česnek je silný bojovník proti nemocem. Užíváním tablet ovšem neriskujete nepříjemný zápach z úst, jako kdybyste jedli čerstvý česnek. Tablety obsahují vitaminy, které jsou velmi důležité pro imunitní systém. Jsou jimi vitaminy C, E, B6 a B12.

Doplňky nejsou všelék, dbejte na celkově zdravý životní styl

Doplňky stravy jsou super, aby mohly správně účinkovat, je také důležitý zdravý životní styl. Především je důležité mít pestrý jídelníček bohatý na minerály i vitaminy. Bez těch by imunita nemohla fungovat. Zařazujte proto do svých jídel dostatek ovoce a zeleniny. Kdo je unavený, snadněji onemocní. Soustřeďte se proto na pravidelný a především kvalitní spánek. Choďte do postele včas. Rozhodně před usnutím neprocházejte zprávy ani sociální sítě. Telefon byste pro jistotu vůbec neměli brát do postele. Pokud se vám dlouhodobě špatně usíná, vyzkoušejte bylinné čaje. Uklidňující účinky má heřmánek, meduňka i mnoho dalších rostlin. V neposlední řadě je důležitý pravidelný pohyb. Říká se přece „sportem ku zdraví“. Nemusíte se nijak extra namáhat, bohatě postačí procházky do okolí.

Publikováno: 16. 10. 2019

Kategorie: Zdraví

Autor: Ivana Křivánková