Jak mít krásné a zdravé nehty? Vyzkoušejte gel lak

Toužíte po krásných zdravých nehtech, ale váháte, jaký zvolit lak? Přečtěte si, jaké výhody a nevýhody nabízí akryl, UV gel a gel lak a udělejte si obrázek o tom, co bude pro vás nejlepší.

Akryl

Akrylové nehty jsou lákavá varianta, neboť vychází poměrně levně. Jsou výborná varianta pro ženy, jejichž nehty se lámou. Jelikož jsou velmi pevné, hodí se také na dlouhé nehty. Akryl je oblíbený také proto, že vypadá přirozeně. Usychá na vzduchu, UV lama není potřeba. Ačkoliv to vypadá jako výhoda, z hlediska aplikace je rychlé usychání spíše na škodu. Aby byl výsledek kvalitní, je nutná šikovnost a zkušenost.

UV gel

UV gel je známá klasika. Nehty vydrží upravené po dobu 3-5 týdnů, přesná délka je závislá na odrůstání a námaze. Gelové nehty se vytvrzují v UV lampě. Dokonalý vzhled a vysoká kvalita nehtů jsou hlavní důvody, proč je UV gel tolik oblíbený. Jeho temnou stránkou je, že může poškozovat přírodní nehty. Trvalé odstranění gelu je vhodné přenechat kosmetičce v salonu.

Gel lak

Gel lak není náročný na aplikaci ani na následné odstraňování, přesto vypadá perfektně. Nanáší se stejně jako klasický lak, po aplikaci se vytvrzuje v UV lampě. Postup je snadný, zvládnete ho bez problému doma. Při správném zacházení vydrží nehty upravené přes tři týdny. Není ovšem problém ho odstranit kdykoliv. Je to snadné a nehty se neničí. V tom jsou gel laky praktičtější než UV gel. Pokud nehodláte nosit nazdobené nehty dlouhodobě, ale potřebujete je jen k nějaké příležitosti, třeba na svatbu, je gel lak určitě ta nejlepší varianta.

Tip: Kde koupit kvalitní gel lak?

Podívejte se na nabídku ENII-NAILS. Najdete zde kvalitní gel laky, tak mnohé další produkty určené k nehtové kosmetice. Nakupovat můžete online nebo osobně v kamenných prodejnách. Ty se nacházejí v Praze, Plzni, Brně, Olomouci a v Uherském Hradišti.

Publikováno: 09. 08. 2019 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková