Jak získat vysoké úročení pro vaše finance? Investujte chytře!

Možností, kam investovat své volné finanční prostředky, je celá řada. Obzvláště v dnešní době rostoucí inflace je však třeba investovat s rozumem, aby se vám vložené peníze opravdu zúročily a nezůstaly vám jen oči pro pláč. Skvělým řešením jsou proto korporátní dluhopisy neboli cenné papíry. Jedná se o způsob investice, která s sebou při správně zvoleném výběru společnosti nese jen poměrně malé riziko a přináší možnost poměrně velkého výnosu.

Vyberte si vhodného emitenta

Jestliže chcete svým financím dopřát opravdu vysoké zúročení, pak je třeba vybrat vhodného emitenta, tedy společnost, jíž půjčíte finanční zdroje podložené cennými papíry. Při výběru musíte klást důraz především na historii i budoucnost firmy a vybírat takovou společnost, která podniká v oboru, jenž je předurčen k úspěchu. Jedním z vhodných kandidátů může být společnost Uniprospe.eu, která nabízí svým investorům garantovaný úrok 9,5 procenta. Navíc poskytuje takzvané krátkodobé dluhopisy, takže vám investovanou částku obohacenou o úrok vrátí už na konci roku 2022.

Proč investovat s Uniprospe?

Uniprospe je společností, která se zabývá likvidací odpadního polymeru ze starých pneumatik, což je obor, který minimalizuje riziko krachu – odpadní pneumatiky tu budou stále a jejich zpracování je opravdu třeba. Při vývoji svých technologií klade Uniprospe důraz na životní prostředí a odpadní pneumatiky tak zhodnocuje ekologicky. Vyvinula dokonce svou vlastní technologii, kterou si opatřila patentem. Navíc se jí podařilo získat prospekt od České národní banky, proto se nemusíte obávat, že byste o svoji investici přišli. Máte tedy garantovanou stabilitu firmy, vysoký úrok i přesný termín vrácení vaší investice. Navíc je, oproti jiným formám příjmů, investice do dluhopisů zvýhodněna sníženou sazbou a daň odvádí emitent, takže vás nečekají žádné další výdaje. Investice do korporátních dluhopisů je tedy skvělým způsobem, jak ochránit své finance před inflací a zhodnotit je – a navíc bez zbytečných rizik.

Publikováno: 30. 12. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Ivana Křivánková