Jak správně zvolit virtuální sídlo, aby přineslo vašemu byznysu co nejvíce užitku? Toto jsou 3 nejdůležitější věci, které při vašem výběru nesmíte rozhodně opomenout!

Jak správně zvolit virtuální sídlo s ohledem na maximální profit, který může vašemu podnikání přinést? Čeho si při výběru všímat především, aby byl výsledný efekt vaší volby co nejlepší? Nabízí se hned několik kritérií, které je třeba vzít v úvahu. Za nejpodstatnější pro váš úspěch považujeme zejména tři z nich, a proto se jim na následujících řádcích také budeme podrobněji věnovat.

Jak správně zvolit virtuální sídlo vaší společnosti?

Prvním krokem na cestě k ideálnímu virtuálnímu sídlu vaší společnosti musí být zevrubné prověření solidnosti a profesionality toho, koho jste si jakožto provozovatele vaší budoucí kanceláře předběžně vytipovali. Zjistit o něm to nejpodstatnější, a sice zda jsou s jeho službami podnikatelé spokojeni či nikoliv, by neměl být velký problém. Existuje celá řada způsobů, kterými si jej můžete proklepnout. Počínaje tím, že nahlédnete například do Obchodního rejstříku a konče tím, že si u jeho současných klientů obstaráte nějaké reference. Na serióznosti a profesionálních schopnostech poskytovatele vaší firemní virtuální kanceláře bude do značné míry záviset i úspěch vašeho podnikání! Pokud nebude vše v naprostém pořádku a nedostane se vám služeb na patřičné úrovni, brzy se to negativně promítne i do fungování vaší firmy a to je jistě to poslední, co si může každý podnikatel přát. Dejte si proto s hledáním toho nejlepšího, čeho se vám v tomto ohledu může dostat, raději načas, aby výsledek stál skutečně za to. Určitě se vám vaše námaha později vyplatí.

Výběrem té správné „prestižní adresy“ stoupnou vaše šance

Každý poskytovatel virtuálních kanceláří má obvykle k dispozici hned několik adres, které je schopen firmám pro registraci jejich sídla nabídnout a tím se dostáváme ke druhému kroku vašeho výběru. Právě na tom, zda si mezi nimi dokážete zvolit tu skutečně optimální, totiž do jisté míry závisí i úspěch vašeho byznysu. Podmínky pro podnikání mají v naší republice k ideálnímu stavu bohužel daleko a je proto zcela pochopitelné, že se každá firma pokouší získat alespoň nějakou výhodu před konkurencí. „Dobrá adresa“ takovou výhodou být nepochybně může, je-li vybrána s citem. Lukrativní adresa na vašem firemním webu či vaší vizitce zmůže opravdu hodně. Přivede nové klienty a ulehčí vám také navazování obchodních kontaktů. Značné procento lidí totiž úspěch v byznysu podvědomě spojuje právě s tím, kde daná firma sídlí. Je-li to v nějaké prestižní čtvrti velkého města typu Prahy, případně Brna či Olomouce, dokáže taková skutečnost vzbudit dojem solidnosti, prosperity a celkového úspěchu. A právě úspěch, jak známo, je něčím, co většinu lidí jednoznačně přitahuje!

Jedny z nejpopulárnějších firemních adres u nás

MĚSTO ADRESA
Praha Rybná 716/24
Praha Kaprova 42/14
Brno Lidická 700/19
Brno Příkop 843/4
Ostrava V Zátiší 810/1
H. Králové Akademika Heyrovského 1178/6
Plzeň Tylova 177/6
Olomouc Holická 1173/49a

Volte nejen prestiž, ale i originalitu!

Vzhledem k tomu, že popularita některých adres je mezi podnikateli opravdu mimořádná, může být „efekt dobré adresy“ touto skutečností poněkud oslaben. Dejte proto spíše přednost nějaké méně „frekventované“ adrese v lukrativní čtvrti většího města a uvidíte, že to vašemu byznysu bude k užitku. Být do určité míry originální a výjimečný, o to tu jde především.

Těchto 5 služeb by vám mělo být každopádně k dispozici

Posouzení kvality servisu, který vám bude vaším poskytovatelem firemního sídla nabídnut, je třetím a posledním krokem na vaší cestě k registraci firemního sídla. Takový servis by měl zahrnovat přibližně pět nejpodstatnějších věcí. Které to jsou? A) RECEPCE S KVALIFIKOVANÝM PERSONÁLEM B) PŘEBÍRÁNÍ A UKLÁDÁNÍ VEŠKERÝCH ZÁSILEK C) TELEFONICKÉ SPOJENÍ D) ADMINISTRATIVNÍ VÝPOMOC E) ZASEDACÍ MÍSTNOST Pro hladké fungování vašeho byznysu jsou výše vyjmenované služby obvykle zcela nepostradatelné, a proto se předem ujistěte, že je budete moci skutečně dle potřeby využívat. Jejich význam může být mnohdy srovnatelný s možností čerpat nějaké dotace, jako je tomu například u některých malých venkovských firem, jejichž fungování je bez takové podpory někdy v podstatě nemožné.

Správně si zvolit je opravdu důležité!

Se skutečným významem toho, jakého poskytovatele firemní virtuální kanceláře nakonec zvolíte, budete při vašem podnikání konfrontováni den co den. Jeho služby by měly mít nejenom co nejširší záběr, ale též vysokou kvalitu. Jedině v takovém případě mohou být vašemu byznysu ku prospěchu. Dokážete si nyní vybrat snadněji, než by se vám to nejspíše povedlo ještě před přečtením našeho článku? Nebo snad stále postrádáte nějaké zásadní informace? Které?

Publikováno: 04. 12. 2018

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková