Potisk textilu je dobrý způsob, jak se stát originálním

Originalita jako by v naší době zcela vymizela. Vídáme to dnes a denně, a to i na oblečení. Existují stovky módních značek a všechny nabízí v podstatě to samé.

Kdo chce být přeci jen trochu originálnější, avšak zároveň nevypadat příliš excentricky, ten si nechá udělat potisk textilu na míru. Tento druh služby je stále oblíbenější nejen u nás, ale víceméně všude.

Nejde o nic drahého

Pokud člověk nenakupuje někde v second handu, obvykle si za své oblečení dost připlatí. Obléci se od hlavy až k patě bývá finančně docela náročnou záležitostí. I když se potisk textilu zdá být jako drahý, ve skutečnosti jde o cenově zajímavou nabídku.

K tomuto účelu se samozřejmě používá pouze kvalitní oblečení, avšak nikoliv ty nejznámější značky. Díky tomu zákazník neplatí za jméno, které často dělá 80% celé ceny.

Potisk vydrží dlouho

Kdysi měli lidé s potisknutým oblečením docela problémy, jelikož se jim nedlouho od zakoupení začal potisk různě deformovat. Takovýto scénář dnes již nehrozí, alespoň ne u zavedených prodejců typu Mojetriko.cz.

Ti totiž používají nejen kvalitní textil, ale zároveň i moderní metody potisku. Díky tomu zůstane na textilu obrázek či nápis skutečně dlouho, aniž by se začal výrazně měnit k horšímu.

Každý je návrhář

Víceméně v každém obchodě s oblečením je možné pořídit si triko s fotkou nějakého známého herce nebo zpěváka. Ve vybraných obchodech je však reálné vybrat si třeba svou vlastní fotografii, případně obrázek a ten následně na triko či jiný druh textilu nechat zvěčnit. Jedná se o jednoduchou záležitost, která trvá doslova několika vteřin.

Kdo chce jít ještě dál a navrhnout si svůj vlastní obrázek, tak klidně může. Toho se dá docílit například v klasickém malovacím programu, jenž je součástí Windows. Hotový obrázek pak stačí nahrát do systému, správně umístit na oblečení a zadat objednávku.

Publikováno: 25. 03. 2023

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková