Hledáte zajímavou destinaci u moře? Navštivte Bulharsko

V České republice nemáme moře a rozsáhlé pláže, proto jsou přímořské státy pro české turisty velice atraktivní. Nejčastějším cílem jsou Chorvatsko, Itálie nebo Řecko, někdo volí exotiku jako Egypt či Kanárské ostrovy. Krásnou zemí, která také stojí za návštěvu, je Bulharsko.

5 důvodů, proč vyrazit právě do Bulharska

  1. Nízké ceny Z dovolených v jiných zemích jste možná zvyklí na vysokou útratu. Dát si v zahraničí oběd je často luxusní záležitost. V Bulharsku to neplatí. Ceny jsou příznivé, a to jak v restauracích a hotelech, tak v obchodech. Dovolená Bulharsko vás nepřivede na mizinu.
  2. Čisté pláže Bulharsko se pyšní nádhernými čistými plážemi.
  3. Žádné nebezpečí Na plážích nečíhá nebezpečí v podobě mořských ježků a nevyzpytatelných medúz.
  4. Památky V Bulharsku se nacházejí nádherné byzantské památky. Kdo rád poznává historii, bude mít co dělat.
  5. Zvládnete se domluvit Nepotřebujete podrobné znalosti žádného cizího jazyka. Bulharština je slovanský jazyk. Základní komunikace je možná bez problémů.

Pohodlnou dovolenou zajistí cestovní kancelář

Je lepší vyrazit na vlastní pěst, nebo raději s cestovní kanceláří? Objektivní odpověď neexistuje. Záleží na vašich představách a dosavadních zkušenostech. Samostatným cestováním získáte více volnosti. Zájezd s cestovní kanceláří je zase pohodlnější, odpadají vám veškeré starosti s cestou, ubytováním i dalšími záležitostmi. V případě potřeby se můžete kdykoliv obrátit na delegáta. Zájezd snů si můžete vybrat na cpatravel.cz. Stačí zadat požadovaný termín a vyhledávač vám najde širokou nabídku krásných dovolených. Zvolte si nejhezčí destinaci a nejlepší hotel, vyplňte potřebné údaje a pak už se jen těšte na svou dovolenou. Určitě si ji moc užijete. Fotoalbum Bulharsko dovolená bude mít ve vaší poličce čestné místo.

Publikováno: 20. 07. 2019

Kategorie: Cestování

Autor: Ivana Křivánková