Móda

Pánské luxusní hodinky jsou stylovým módním doplňkem

Pro mnohé z nás jsou hodinky nedílnou součástí každodenního outfitu. Dlouhé roky slouží jako elegantní módní doplněk, který dámy i pánové nosí při každé příležitosti. A to především, pokud se jedná o luxusní hodinky, jejichž cena se pohybuje i v řádu statisíců korun. Neodpustíme si je na žádné společenské události.

Jestliže už si tedy plánujete pořídit něco tak finančně náročného, jako jsou luxusní hodinky, připravte se na to, že strávíte hodiny výběrem těch správných, abyste později nelitovali. Před hledáním konkrétního modelu se je vhodné zorientovat mezi základními faktory, jako jsou velikost, vodotěsnost či voděodolnost, a samozřejmě brát v potaz i pravidelnou údržbu, ta se všeobecně provádí co 5 let. Poradíme vám několik luxusních značek hodinek, které stojí za zmínku.

Frederique Constant

Pomocí nejmodernějšího programového vybavení počítačů vytváří společnost Frederique Constant nové hodinky nejvyšších kvalit. Výrobce hodinek Frederique Constant se pyšní dílnou o rozloze až 3200 m². V obrovské budově se tvoří hodinky nové generace s citem a kvalitní ruční prací. Velká část detailů, součástek a rytin se vyrábí ručně, a proto je výsledek tak famózní. Cena těchto luxusních hodinek se pohybuje v rozmezí od 10 000 až 60 000 korun. V roce 2018 společnost uvedla na trh revoluční hodinky s názvem Hybrid Manufacture. Výjimečnost nalezly především v tom, že jsou to první 3.0 hodinky na světě.

Luxusní hodinky značky Bell & Ross

Mezi jedny z nejelegantnějších pánských hodinek jednoznačně patří modely značky Bell & Ross. Například hodinky typu instrument jsou specifické především svým téměř hranatým a lehce zakulaceným tvarem. Jsou navrženy tak, aby vydržely i v těch nejobtížnějších podmínkách, proto se taky řadí do kategorie hodinek s vysokou výdrží. Vývojáři neustále vytvářejí nové inovace a vylepšení.

Dámské a pánské hodinky z kategorie luxusních najdete na hodinky-beny.cz.

Suprové ubytování v ČR

Hledáte si suprové ubytování na letní dovolenou? Mezi nejsuprovejší a nejoblíbenější lokality patří Jižní Čechy a Jeseníky. Na stránce ubytování Jižní Čechy najdete mnoho chalup, penzionů i apartmánů. Doporučujeme Vám také stránku Jeseníky ubytování s príma tipy na dovolenkové zážitky.