Nepotřebujete fyzickou kancelář? Pronajměte si virtuální i s asistentkou!

O virtuální kanceláři i asistentce jste již možná v minulosti slyšeli v souvislosti s tipy, jak ušetřit peníze při podnikání. Pojďte si podrobněji přečíst, o co přesně se jedná a jaké pro firmu plynou výhody, když těchto služeb využívají. Udělejte si jasno v tom, zda nejsou jako stvořené i pro vás.

Virtuální kancelář šetří peníze a dělá dobrou vizitku

Kancelář a zasedací místnost slouží kromě výkonu pracovních povinností k setkávání s kolegy, klienty, obchodními partnery a jinými důležitými hosty. Právě z těchto důvodů by mělo být prostředí reprezentativní a dobře vybavené. V nejlepším případě by se měly být kanceláře v centru města, aby byly dobře dostupné. Na atraktivních místech jsou ovšem vysoké ceny pronájmu. Právě tento problém řeší virtuální kancelář. Pracovat můžete odkudkoli – z levných prostor na okraji města, nebo klidně z domova, pokud vám to pracovní podmínky dovolí. Do moderně vybavené kanceláře v centru města se vydáte pouze tehdy, když budete mít pracovní schůzku nebo to budete potřebovat z jiného důvodu. Jedná se zkrátka o kancelář, ve které reálně téměř nebudete – proto se ji říká virtuální. Virtuální kancelář slouží také jako vaše virtuální sídlo. Pokud chcete, aby měla firma atraktivní adresu, není nic jednoduššího než si adresu pronajmout. Provozováním virtuální kanceláře přitom šetříte nemalé peníze. Při jejím výběru se ovšem neřiďte pouze cenou. Všímejte si především kvality a vybavení, které kanceláře nabízejí.

Virtuální asistentka pracuje 24 hodin denně

Virtuální asistentka je tím nejpilnějším zaměstnancem! Jen se budete muset smířit s tím, že není skutečná. Jedná se o výkonného softwarového robota s umělou inteligencí a lidskou podporou. Dokáže se propojit s kalendářem i účetnictvím a řešit jednoduché úkoly. Umí vyhledávat informace, zapisovat, co diktujete, hlídat důležité termíny nebo třeba vytvářet reporty. Virtuální asistentka šetří nejen peníze, ale také cenný čas. Nezapomeňte, že na celkovou kvalitu služeb má vliv poskytovatel. Proto vybírejte obezřetně a nikoliv jen podle nejnižší ceny. Dobrou volbou je spolehlivá profi-kancelar.cz.

Publikováno: 14. 12. 2019

Kategorie: Finance a byznys

Autor: Ivana Křivánková