Zdraví

Moruše plus vám pomůže udržet hladinu cukru, glukózy a cholesterolu

V dnešní uspěchané době potřebuje člověk malou injekci vitamínů a minerálů, které by ho udržely fit. Je jasné, že nelze doplnit cenné látky výhradně pomocí jídla, proto existují doplňky stravy podporující krásu a zdraví. Po jakých se vyplatí sáhnout? Vybrali jsme pro vás to nejlepší.

Ochraňte srdce a krevní oběh

Doplněk stravy Moruše plus obsahuje v jedné kapsli extrakt z moruše černé, pískavice řeckého sena a slupek vinné révy. Všechny zmiňované plody jsou zdraví prospěšné a skrývají v sobě potřebné vitamíny, minerály a antioxidanty. Dohromady mají jedno společné. Udržují normální hladinu cukru v krvi, cévní soustavy, cholesterolu a glukózy. Moruše černá ohromí antioxidačními účinky, vysokým množstvím vitamínů C, A a E a minerálů, jako jsou železo, hořčík, vápník, fosfor a draslík. Pískavice vyrovnává hladinu cukru v krvi, ale podporuje i růst a plnost prsou.

Směs vitamínu D a K nejen pro kosti

Hledáte způsob, jak posílit kosti a současně i další tělní systémy? Znamenitou volbou je kombinace důležitých vitamínů D a K. Zatímco “déčko” napomáhá k efektivnějšímu vstřebávání vápníku a fosforu, udržuje optimální hladinu vápníku v krvi, a v konečném důsledku přispívá i k lepšímu chrupu a celkovému posílení imunity, “káčko” kromě kostí udržuje v normálu také srážlivost krve. Oba vitamíny najdete pohromadě v produktu Vitamín K2 + D3 od Naturvity.

Přípravek obsahuje formu menachinon-7, která je pro tělo nejlépe dostupnou a nejefektivněji využívanou formou vitamínu K.

Kde koupit?

Pokud vám nejsou vaše zdraví ani vzhled lhostejné, objednejte si přírodní produkty Moruše plus či Vitamín K2 + D3 od NATURVITA na Gigalekarna.cz. V nabídce naleznete i další doplňky stravy vhodné na posílení imunitního systému, potlačení únavy, zkvalitnění spánku, trávení či detoxikaci těla.

Suprové ubytování v ČR

Hledáte si suprové ubytování na letní dovolenou? Mezi nejsuprovejší a nejoblíbenější lokality patří Jižní Čechy a Jeseníky. Na stránce ubytování Jižní Čechy najdete mnoho chalup, penzionů i apartmánů. Doporučujeme Vám také stránku Jeseníky ubytování s príma tipy na dovolenkové zážitky.