Když máte vytřeno ve chvilce

Víte, jak se to říká, je při úklidu potřeba se do toho pořádně opřít. No, tak už právě neplatí. Protože konečně přichází doba, kdy úklid se stává zábavnějším, jednodušším, a tak nějak přirozeně i rychlejším. To znamená, žádnou dřinu ale naopak více pohodových chvil s ještě efektivnějšími výsledky než s obyčejnými mopy nebo smetáky a hadry.

A věřte, že v dnešní době už se vážně nemusíte tahat s kýbly, ručně ždímat, drhnout a po kolenou se pomalu plazit pod nábytkem. Pokud tomu tak bylo, máme pro vás dobrou zprávu! Jde i mnohem pohodlněji, a ještě to bude efektivnější.

Stačí jeden pomocník, kterého bez síly nasměrujete, žádné litry vody, mokrá kolena, rukavice ani kaluže vody. A hotovo máte vážně rychleji.

Elektrický mop EWM 2 vytírá stále čistou vodou, a to až po okraje. K úklidu nepotřebujete nic víc, než jen ji a trochu čisticího prostředku. Zapomeňte na kbelík, který jste dosud běžně používali. Přístroj hladce klouže po podlaze a funguje na jednoduchém principu. Rotující válce neustále zvlhčuje čistá voda, zatímco špinavá voda i vytřené nečistoty jsou shromažďovány v nádobkách umístěných za válci. Podlahy jsou tak výrazně čistší než při použití běžného mopu.

 Štíhlá konstrukce EWM 2 zajišťuje bezproblémovou práci pod nábytkem i její pohodlné uložení bez velkých nároků na místo. Otočný kloub se postará o snadné čištění krajů i rohů. Jelikož mop vodou neplýtvá, nebudou podlahy příliš mokré a uschnou za pouhé 2 minuty. Přístroj můžete používat zcela bez starostí na různé typy tvrdých podlah, dokonce i na parkety a nemusíte se bát ani vytírání v blízkosti podlahových lišt, které mohou být na vlhkost citlivější. Výkonná lithium-iontová baterie poskytuje maximální volnost pohybu, jelikož lze vytírat zcela nezávisle na elektrických zásuvkách. A intuitivní LED kontrolka průběžně informuje o stavu baterie.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

Publikováno: 20. 01. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková