Bydlení

Krásná a kvalitní kuchyně za dobrou cenu? Nechte se okouzlit anglickým stylem linky Royal

Pustili jste se do zařizování nové kuchyně a čeká vás výběr kuchyňské linky? Bezesporu nejde o jednoduchý úkol, neboť právě tento kus nábytku utváří celkový dojem dané místnosti. Linka by měla být pěkná na pohled, praktická i odolná – jedině tak se budete na přípravu jídla těšit a nikoliv se kuchyní podvědomě vyhýbat. Ale co když váš rozpočet není nafukovací a nemůžete si dovolit utratit sto tisíc korun? Ani to vám nemusí zabránit v tom, abyste si pořídili krásnou kuchyni! Skvělým příkladem je kuchyňská linka Royal v anglickém stylu, kterou jsme objevili u známého prodejce nábytek Natali. Čím nás tento kousek uhranul?

Jestliže se nebojíte trochu experimentovat a rádi své bydlení odíváte do pěkných barev, bude se vám kuchyňská linka Royal líbit na první pohled. Respektive se do ní okamžitě zamilujete, protože vypadá skvěle a poutá na sebe veškerou pozornost. Díky tomu budete mít při vaření zase o něco lepší náladu a sklidíte nejednu pochvalu od přátel a známých. Pravděpodobně vám však nebudou věřit, že jste za kuchyňskou linku neutratili majlant.

Kuchyňská linka Royal vám rozhodně nebude komplikovat život. Naopak vám ho maximálně s jednodušší, protože je prostorově nenáročná a skvěle se hodí i do menší kuchyně. Jednoduchý anglický design je oku lahodící a určitě se vám rychle neokouká. Barevné provedení – kombinace dekoru bílého kartáčovaného dřeva s odstínem divokého dubu – bylo navrženo s ohledem na optické odlehčení, provzdušnění a zútulnění prostoru.

Sestava kuchyňské linky Royal se skládá z dolních a horních skříněk, ve kterých je spoustu úložného prostoru pro nádobí, kuchyňské pomocníky a ingredience.

Zda zvolíte některou z typových sestav, nebo si kuchyňskou linku sestavíte na základě vlastních potřeb, je na vás. Do linky je možné zakomponovat množství prvků včetně vestavěného koše na odpadky. Samozřejmostí jsou tichý pojezd u šuplíků a plynové písty u hornich skříněk tlumící nárazy při zavírání.

Tak co vy na to – líbí se vám stejně jako nám? U prodejce Nábytek Natali ji můžete ji zakoupit za méně než deset tisíc korun!

Suprové ubytování v ČR

Hledáte si suprové ubytování na letní dovolenou? Mezi nejsuprovejší a nejoblíbenější lokality patří Jižní Čechy a Jeseníky. Na stránce ubytování Jižní Čechy najdete mnoho chalup, penzionů i apartmánů. Doporučujeme Vám také stránku Jeseníky ubytování s príma tipy na dovolenkové zážitky.