Komfort a sebevědomí s nošením spodního prádla

Box

Každá žena má svůj jiný a osobitý vkus, takže pokud se jedné líbí boxerky, tak to neznamená, že se líbí hned všem. Boxerky jsou však praktické i na spaní, nejen na každodenní nošení během celého dne. Míra přitažlivosti spodního prádla se rozhoduje především podle postavy muže, čistoty spodního prádla a také podle toho, jak se on sám cítí ve spodním prádle. Důležité je však to, jak se cítí muž, protože když se bude cítit ve spodním prádle skutečně pohodlně a sebevědomě, tak se to odrazí i na tom, jak bude působit na své okolí.

id=

Pánské spodní prádlo nabízí také mnoho možných střihů, které můžete zvážit podle typu své postavy. Někteří muži se necítí v boxerkách přirozeně nebo sebevědomě, a proto upřednostňují spíše slipy. Většinou jde o muže, kteří mají hubenější postavu. Pokud jste vyšší a máte vysportovanou postavu, tak si můžete dovolit i volnější střihy boxerek, samozřejmě to závisí i podle pohodlí nošení pod oblečením. Hubenější a štíhlejším mužům se obecně nedoporučuje nosit příliš volné pánské spodní prádlo. Ideální volbou pro ně jsou spíše slipy. Pánské slipy se také více hodí pod těsné a úzké kalhoty.

Nejlepší volbou jsou však podle nás boxerky. Jsou nejen sexy, ale i příjemné. Vyberte si ty své už dnes na www.dedoles.cz.

Publikováno: 26. 03. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková