Komfort a sebevědomí s nošením spodního prádla

Boxerky nebo slipy? Nejen mužům, ale i opačnému pohlaví jsou boxerky sympatičtější. Většina žen vám hned s jistotou odpoví, že boxerky jsou přitažlivým spodním prádlem, který mohou nosit muži. Kvalitní pánské spodní prádlo se však nezná jen podle více přitažlivého střihu, ale i podle materiálu a pohodlnosti při každodenním nošení.

Co přijde ženám přitažlivější

Každá žena má svůj jiný a osobitý vkus, takže pokud se jedné líbí boxerky, tak to neznamená, že se líbí hned všem. Boxerky jsou však praktické i na spaní, nejen na každodenní nošení během celého dne. Míra přitažlivosti spodního prádla se rozhoduje především podle postavy muže, čistoty spodního prádla a také podle toho, jak se on sám cítí ve spodním prádle. Důležité je však to, jak se cítí muž, protože když se bude cítit ve spodním prádle skutečně pohodlně a sebevědomě, tak se to odrazí i na tom, jak bude působit na své okolí.

Správný střih

Muž, který se o sebe stará si rozhodně může dovolit nosit boxerky, díky čemuž bude vypadat skvěle a působit přirozeně. Boxerky jsou ideální pro téměř každý typ postavy, stačí pokud si vyberete správný střih, který vás nebude příliš rozšiřovat. Dbejte na správnou velikost vašeho spodního prádla, aby vám seděli a vy jste se cítili komfortně.

Sebevědomí a pohodlí

Pánské spodní prádlo nabízí také mnoho možných střihů, které můžete zvážit podle typu své postavy. Někteří muži se necítí v boxerkách přirozeně nebo sebevědomě, a proto upřednostňují spíše slipy. Většinou jde o muže, kteří mají hubenější postavu. Pokud jste vyšší a máte vysportovanou postavu, tak si můžete dovolit i volnější střihy boxerek, samozřejmě to závisí i podle pohodlí nošení pod oblečením. Hubenější a štíhlejším mužům se obecně nedoporučuje nosit příliš volné pánské spodní prádlo. Ideální volbou pro ně jsou spíše slipy. Pánské slipy se také více hodí pod těsné a úzké kalhoty. Nejlepší volbou jsou však podle nás boxerky. Jsou nejen sexy, ale i příjemné. Vyberte si ty své už dnes na www.dedoles.cz.

Publikováno: 26. 03. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková