Tipy (ne)jen pro ženy: Originální dárky pro muže, které teď letí

Vybíráte dárek po muže, ale nejste si jistá, jestli nehledáte ve špatné kategorii? Jsou muži nároční, nebo mají radost z každé drobnosti? Na tyto otázky bohužel neexistuje správná odpověď. Výběr dárku je vždy individuální záležitost a měla byste přihlížet k tomu, jak dobře dotyčného znáte, jaký k němu chováte vztah a jaké jsou jeho záliby. Pokud vám přesto došla invence, nevadí. Připravili jsme pro vás několik skvělých tipů, které jsou téměř vždy trefou do černého.

Pětilitrový džbán s pípou

Proč je džbán s pípou dobrou volbou? Protože drtivá většina mužů miluje pivo. A není-li obdarovaný abstinent, jistě se za tento originální dárek pro muže neurazí. Skleněný džbán vypadá k světu, systém tlakování je jednoduchý, zkrátka radost čepovat!

Stylová kosmetika

Ženy kosmetické přípravky milují, muži k nim přistupují poněkud vlažněji. Ale když dostanou sprchové gely ve stylovém balení – třeba v obalu od motorového oleje – budou ke každodenní hygieně přistupovat s větším nadšením.

Stojánek na brýle

Kam zase dal ty brýle? Nic takového již nebude muset řešit, pokud od vás dostane praktický a elegantní stojánek na brýle. Snad si ale zapamatuje, kam ho postavil...

Tričko s 3D potiskem

Parádní 3D trička značky The Mountain milují snad všichni muži. Dokonce i ti, kteří si jinak na módu příliš nepotrpí. A to jednoduše proto, že potisky vypadají skvěle. Nabídka je neuvěřitelně pestrá a je jen na vás, zda zalovíte v motivech z říše zvířat, nebo vyberete něco úplně jiného.

Victorinox Hunter

Na závěr jsme si nechali klasiku. Myslivecký nůž Victorinox Hunter by neměl chybět v kapse žádného muže. Tedy alespoň když se vydá do lesa, na zahradu či do dílny. Kvalitní nástroj obsahuje 12 funkcí a umí toho opravdu hodně. Teď už jde jen o to, do jaké míry ho budoucí majitel použije.

Publikováno: 15. 08. 2017

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková

Tagy: dárky pro muže inspirace | tipy na dárky pro muže