Luxusní pralinková bonboniéra: Dárek, kterým zaručeně zabodujete!

Úkol zní jasně. Vymyslet dárek, který vám neudělá hurikán v peněžence a dotyčné osobě vykouzlí úsměv na rtech. Nic vás nenapadá? Podle nás popisu odpovídá luxusní bonboniéra s pralinkami dle vlastního výběru. Máte snad ve svém okolí někoho, kdo by pohrdl vynikající belgickou čokoládou? O tom vážně pochybujeme – čas od času zhřeší i skalní příznivce zdravé stravy. Belgické pralinky jsou ve světě sladkostí pojem. Jen málokdo jim odolá! Samozřejmě za předpokladu kvalitní čokolády z vybraných ingrediencí – od laciných napodobenin, které se jako prvotřídní pouze tváří (a moc jim to nejde) raději ruce pryč. A když se čokoládové pralinky vyrobí v jedinečných tvarech, úspěch je zaručen. Bonboniéra plná kousků vyladěných do posledního detailu je natolik reprezentativní, že vám neudělí ostudu ani u významného obchodního partnera.

Jak poznáte, že pralinky stojí za hřích?

Pravá belgická čokoláda je nezaměnitelná svým vzhledem a vůní. Bezpečně ji poznáte na první pohled. Vypadá skvěle! A když pralinku vložíte do úst, vaše chuťové pohárky prožijí orgasmus. Rozplyne na jazyku a vy si budete přát, aby daný okamžik trval věčně. A co je ještě lepší? Originální belgické pralinky se vyrábí v mnoha chuťově rozličných variantách!

Sestavte si bonboniéru na míru

Nedůvěřujete bonboniérám v supermarketech, a navíc vám nevyhovuje skladba příchutí? Není nic jednoduššího, než navštívit e-shop Nebeské Pralinky Praha a nakombinovat si pralinky dle chuti. Nabídka je bohatá a najdete v ní pralinky z mléčné, bílé i hořké čokolády. Samozřejmě nechybí ani legendární pralinky s marcipánem. Jedná se o pralinky značky Leonidas, kterou většina Belgičanů považuje za jasnou jedničku. Jak velkou bonboniéru poskládáte, je na vás. Nebeské pralinky vám umožní sestavit menší krabičky s šesti kousky i luxusní bonboniéry s šedesáti kusy.

Publikováno: 24. 01. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková