KLT boxy jako ideální volba pro sklad

Provozujete obchod nebo se zabýváte výrobou? Možná vám sklad praská ve švech z velkého množství uloženého zboží či součástek. Co s tím? Jak ve skladu nastolit řád a ušetřit co nejvíce prostoru? S řešením přichází firma Schoeller Allibert. Vyzkoušejte efektivitu jejich KLT boxů, nebudete litovat. Prozradíme vám o nich vše, co byste měli vědět.

Co jsou KLT boxy a jak vám mohou pomoci

KLT boxy jsou praktické přepravky vyrobené z pevného odolného plastu, díky čemuž zajišťují naprostou bezpečnost obsahu. Vyrábějí se v různých typech, velikostech, nosnostech a barvách. Firma Schoeller Allibert nabízí pět různých velikostí. Vyberte si tu, jež nejvíce odpovídá vašim požadavkům a která se vám nejvíce hodí do skladu. Zdaleka největší výhodou KLT boxů je stohovatelnost. Co to znamená v praxi? Můžete je skládat na sebe, čímž ušetříte spoustu drahocenného místa ve skladu. Hmotnost nejvyššího statického zatížení činí u těchto přepravek až 600 kg.

Další produkty

KLT boxy nejsou samozřejmě jediným produktem nabízeným firmou Schoeller Allibert. V nabídce jsou i další výrobky, které efektivně pomáhají malým i velkým podnikatelům: praktické plastové bedny s víkem, nápojové přepravky, kbelíky, skladovací kontejnery a další.

Schoeller Allibert má dlouhou historii

Firma Schoeller Allibert vznikla již více než před šedesáti lety. Vyrábí různé plastové obaly, které charakterizuje vysoce kvalitní provedení. Produkty jsou a odolné a po skončení životnosti také stoprocentně recyklovatelné. Působnost firmy se rozšířila do desítek zemí po celém světě a ve svém oboru patří k evropské špičce. Její prioritou nejsou jen kvalitní produkty, ale také spokojení zákazníci. K dispozici je proto spolehlivá podpora, na kterou se klienti mohou obrátit s jakýmkoli dotazem.  

Publikováno: 22. 10. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková