Stylovky, které budou vždy trendy: Trička a mikiny s vtipnými potisky

Přišel čas provětrat šatník! Pokud si myslíte, že nemáte nic na sebe, na nic nečekejte a vyberte si pár svěžích kousků v e-shopu Bastard.cz. Známý prodejce triček a mikin (a taky spodního prádla a několika dalších drobností) nabídku průběžně doplňuje no nové designy. Preferujete-li originální módu, určitě si vyberete. Sortiment momentálně čítá přes 300 potisků na více než tisícovce položek. Třeba vás inspirují následující kousky, které zaujaly naší redakci. Tady je máte...

Trička Just married

(Zatím) veselý kohout s okroužkovanou nohou a nápis „Just married“. Perfektní tričko pro chlápka, který se právě vzdal svobody a oženil se za svou životní lásku. Jste to právě vy? Pak byste si měli udělat radost. Ovšem pozor,u Bastardů seženete trička s potiskem pro oba novomanžele. Kohoutka pro pána, slepičku pro dámu. Jak romantické! :-)

Mikina Smrtící úplněk

Úplněk, siluety stromů a uprostřed tancující dívka. Na první pohled nic moc nenormálního. Na druhý pohled lebka jako vyšitá. Pokud si libujete v temnějším humoru, oblékněte se do této stylové pánské mikiny!

Mikina Ganja plíce

Jestlipak víte, jak vypadají plíce notorického huliče? Ať už si dáváte bongo pravidelně každý den, nebo jen příležitostně, tato originální mikina pobaví vás i vaše okolí. Pro jistotu v ní ale neseďte za volantem. Případná policejní kontrola by stoprocentně dopadla drogovým testem. Ale vy jistě pod vlivem THC neřídíte, tak na tom nezáleží.

Tričko kočka a myš

Tom a Jerry byli kámoši jak hrom. Nicméně kočka na tomto tričku pochopení pro myši nemá. Navíc je dost rozmazlená, protože by nesežrala nic syrového. Zkrátka „must have“ tričko pro milovníky umňoukaných stvoření (a odpůrce myší). Nevybrali jste si? Na www.bastard.cz najdete mnohem více designů. Ceny jsou nízké, potisky kvalitní a nesepratelné.

Publikováno: 15. 08. 2017

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková

Tagy: stylové mikiny | trička s potiskem