Kde sehnat pracovní trička s dlouhým rukávem?

Sháníte opravdu pohodlné oblečení, ve kterém budete moci pracovat? Pro většinu manuálních činností jsou nejlepší klasická bavlněná trička. Na léto s krátkým rukávem, pro chladnější měsíce s tím dlouhým. A kde je pořídíte? Kvalitní bavlněné tričko s dlouhým rukávem jen tak někde nekoupíte. V obchodech s módou obvykle nabízí jen sezónní kousky, takže přes léto budete dlouhý rukáv hledat opravdu těžko. Naštěstí existují internetové obchody, kde seženete stále prakticky všechno.

Jaké vlastnosti by vás měly zajímat u pracovního trička?

Hledáte-li pracovní trička dlouhý rukáv, měly by vás zajímat následující kritéria: Délka rukávu i trička: Dobře si ověřte rozměry, typicky je přiložená tabulka velikostí, tak ji opravdu zhlédněte. Není nic nepříjemnějšího než dlouhé rukávy, které jsou ve skutečnosti tříčtvrteční, nebo tričko, které je nepříjemně krátké a vám vlivem toho táhne na záda. Trička s dlouhým rukávem si pořizujete obvykle do chladnějšího počasí, měla by vás tedy zahřát. Gramáž trička: Čím je vyšší, tím je tričko pevnější. Pevnější znamená, že více zahřeje a také toho více vydrží, jen tak se nevytahá. Typicky byste měli požadovat gramáž kolem 200 g/m2. Složení materiálu: Bavlna saje pot a je příjemná, avšak výrobci rádi přidávají příměsi, které tričko udělají ještě odolnějším, rychleji schnoucím, případně mu dodají další kladné vlastnosti. Nemusíte tedy nutně zůstávat u 100% bavlny. Střih a zesílené lemy: Hledáte tričko spíše na tělo? Pak se vám bude hodit, zejména pro ženy, tričko vypasované. Dejte si pozor i na zesílené lemy kolem krku či u rukávů, zesílený lem se tolik nevytahá.

Nakupte u specialistů

A kde pracovní trička splňující tohle všechno pořídit? Podívejte se do nabídky společnosti Xfer, která prodává pracovní trička s dlouhým rukávem pro muže, ženy i děti. V různých velikostech a barvách, z nichž si jistojistě vyberete.

Publikováno: 26. 04. 2022

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková