Jak vybrat nábytek na míru pro váš domov: Rady a inspirace od truhlářství Marek

Můj dům, můj hrad! Staré lidové rčení v sobě ukrývá hlubokou pravdu. Každý, kdo vlastní byt nebo dům, si z něj vybudoval nebo teprve hodlá vytvořit domov, kde se bude cítit příjemně. Jde o místo, které člověku a potažmo jeho rodině poskytne veškerý komfort. Aby se tak stalo, je třeba ho vybavit nábytkem a doplňky, které budou plně funkční a přitom zajistí maximální komfort.

Pokud vsadíte na nábytek z diskontu, nečekejte velkou kvalitu. Velkoobchod sice dokáže nabídnout zajímavou cenu, ale úspory jsou zcela patrné na levnějším materiálu a způsobu zpracování. Chcete-li, aby váš nový nábytek vydržel běžný provoz a sloužil vám roky, pak žádejte nábytek od truhláře.

Na kvalitě záleží

Nábytek z truhlářství Praha je vyráběn klasickými řemeslnými způsoby z jakostních materiálů. Zlaté české ručičky, co ctí tradiční postupy, umí vyhotovit nábytek podle normativů a stejně tak i nábytek na míru. A ten se šikne zejména do malých bytů, kde je nutné hospodařit s místem.

Truhlářství Marek z Prahy 5 dodává nábytek od návrhu až po montáž. Specializuje se na výrobu kuchyňských linek na míru nebo vestavěných skříní. Řemeslníci z Truhlářství Marek vypracují 3D návrhy, nabídnou široký výběr materiálů a doplňků, zajistí zaměření, návrh modelu, dopravu i montáž.

Abyste nekupovali „zajíce v pytli“, můžete se o způsobu a kvalitě práce přesvědčit v ukázkových projektech. První z nich se nachází v Horoměřicích. Zhlédnete tam komplexní vybavení interiéru v moderním architektonickém duchu. Truhláři od Marka se nebojí ani takových výzev, jako jsou rekonstrukce kuchyní.


Nekoupíte zajíce v pytli

Máte-li zájem o novou zabudovanou kuchyňskou linku, můžete se na ně přijet podívat do ukázkového domu na Žižkov. V ukázkovém činžovním domě si prohlédnete devět zařízených garsonek, kde jsou k vidění kuchyňské linky, ale i vestavěné skříně. Možnost moderního zařízení ložnice a odpočinkových pokojů je k vidění ve vzorovém bytě v pražském Slivenci.

Nemusíte se rozhodnout okamžitě, prohlédněte si ukázkové projekty, popřemýšlejte a nechte si zpracovat 3D návrh na míru. Truhlářství Marek, které je mistrem ve svém oboru, můžete kontaktovat na telefonu +420 739 467 998 nebo na e-mailu nabytek@truhlarstvi-marek.cz.

Publikováno: 27. 11. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Šimková