Jak chytře ušetřit při koupi užitkového vozu? Využijte nabídku renomovaného bazaru

V některých odvětvích můžete začít podnikat bez velkého počátečního kapitálu, v jiných to naopak nejde. Autodoprava patří bezpochyby do té druhé skupiny. Chcete-li začít, potřebujete aspoň jedno či dvě auta, což je investice šplhající se do milionů, kdybyste požadovali nové stroje. Trn z paty vám však mohou vytrhnout bazary užitkových vozů. Autobazarů s bohatou nabídkou osobních automobilů je nespočet, ovšem s těmi, které nabízejí dodávkyužitkové vozy, je už situace horší. Pokud se tedy ptáte, kde máte najít autobazar prodávající furgony, vany, dodávky, minibusy, pickupy i přívěsy, máme pro vás tip. V Praze Štěrboholech objevíte provozovnu VANS CENTRE. V areálu o rozloze 28 000 m2 si určitě vyberete.

Nevyberete si? Vždycky se dá domluvit

Nabídka VANS CENTRE čítá stovky vozů. Kdyby vám přesto žádný zcela nevyhovoval, lze se domluvit na tom, že vám vůz přestaví, nebo dovezou jiný vybraný na míru. Auta dováží ze zahraničí, od podnikatelů a autodopravců již prakticky nevykupují. Většina jejich vozů pochází z ukončených operativních leasingů, předčasně ukončených leasingových smluv či mezinárodních aukcí. Kvalita je tedy vyšší než v případě českého standardu.

Financování má své řešení

Zaměříte-li se na prodej dodávek a užitkových vozů v bazarech, ušetříte statisíce. I tak se ale stále pohybujeme ve vysokých částkách, a pokud ji jako začínající podnikatel nemáte na kontě, lze si domluvit úvěr. VANS CENTRE vám pomůže s vyřízením, dokáže vám zajistit nízkou úrokovou sazbu od 3 % a do 600 000 Kč ani nemusíte dokládat příjem. O své zákazníky se starají kompletně, těm zahraničním nabízí dokonce ubytování ve vlastních komfortních apartmánech. Ano, do VANS CENTRE míří i zahraniční zájemci, jedná se totiž o největšího prodejce dodávek a užitkových vozů ve střední Evropě. Většího odborníka byste hledali jen těžko.

Publikováno: 21. 10. 2018

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková