Suprové tipy

Jak vybrat herní PC a na co si dát pozor?

Pořídím si nový počítač a budu na něm hrát nejnovější hry… Takto jednoduše to bohužel nikdy nefungovalo. S výpočetní technikou je to jako s automobily. Od nové Fabie zkrátka nemůžete čekat výkon Porsche. Chcete-li si na svém budoucím desktopu skutečně zahrát moderní hry „v plné grafice“ bez trhání a nekonečného načítání, budete se po něm muset poohlédnout v kategorii „herních PC“.

Herní PC se vyznačuje vysokým výkonem. A také vyšší cenou. Ovšem pozor – některé složené počítače, prezentované jako herní, mají spoustu slabých míst. Výrobci mnohdy neuvádí kompletní popis všech komponent a zákazník nemá tušení, co se v útrobách mašiny skrývá. Obvykle jde o levné základní desky se slabou výbavou, nepříliš kvalitní zdroje, slabší modely grafických karet a zejména pevně danou konfiguraci, se kterou se musí zájemce smířit. Skříně jsou zapečetěné a při výměně komponentů padá záruka. Nehledě na to, že není možné ani vyčistit prach…

Poohlédněte se po herním PC u specialisty

Na druhou stranu není dobré házet všechny složené herní PC do jednoho pytle. Ne každý si počítač skládá sám – většina hráčů naopak sáhne po kompletu. A není důvod k obavám, i sestava může plně odpovídat vysokým nárokům nejnovějších titulů. Musíte jen najít tu správnou. Respektive někoho, kdo má v nabídce vyvážené modely z kvalitních komponent.

Vynikající poměr ceny, výkonu i délky záruky najdete u WOLF GAME & DESIGN. Firma má se sestavováním herních PC dlouholeté zkušenosti a kvalitu garantuje 100 % kladných hodnocení zákazníků.

Prodejce uvádí přesný popis komponent, umožňuje úpravu zvolené sestavy na míru i výměnu během záruky (která u některých komponent trvá i déle než 5 let). Hráči si zároveň cení rychlé a variabilní řešení reklamací, což je také důvod, proč zvážit pořízení herní PC sestavy na herni-pc-sestavy.cz.

Suprové ubytování v ČR

Hledáte si suprové ubytování na letní dovolenou? Mezi nejsuprovejší a nejoblíbenější lokality patří Jižní Čechy a Jeseníky. Na stránce ubytování Jižní Čechy najdete mnoho chalup, penzionů i apartmánů. Doporučujeme Vám také stránku Jeseníky ubytování s príma tipy na dovolenkové zážitky.