Karavany Hobby: Špičková kvalita za dostupnou cenu

Sny se mají plnit. Pokud sníte o vlastním karavanu a letošní sezónu zahájíte ve zbrusu novém modelu, pořiďte si ho. Jenomže ono se to snadno řekne, ale hůř udělá. Pořízení karavanu s rodinným rozpočtem zamává, a proto je vhodné vybírat s citem. Ideálně zalovit v aktuální nabídce karavanů značky Hobby Wohnwatgenwerk, který se chlubí titulem nejvýznamnějšího prodejce ve svém segmentu. Kvalitu garantuje fakt, že karavany Hobby momentálně ovládají německý trh – čtvrtina z celkového objemu prodeje náleží právě této značce. A snad nemusíme připomínat, že Němci nepatří k nenáročným zákazníkům. Vybrat karavan není snadné. Tedy pokud nemáte neomezený rozpočet. Většina smrtelníků však musí přihlédnout nejen k cenovce, ale také k běžným provozním a servisním nákladům. Průměrně inteligentnímu karavanistovi je zároveň jasné, že pokud ušetří na nesprávných místech, může se mu to v budoucnu krutě vymstít. Proto je největší poptávka po karavanech s nejvýhodnějším poměrem ceny, užitných vlastností, výbavy a kvality provedení. Hobby karavany v tomto směru excelují. Buďme však konkrétní. Wohnwagenwerk momentálně nabízí 56 různých modelů napříč šesti modelovými řadami. Od nejlevnějších, ale přesto velmi slušně vybavených a agilní modelů ONTOUR až po luxusní řadu PREMIUM. Nejvíce modelů však čítají řady DE LUXE a EXCELLENT – obě po 13 modelech. Řada DE LUXE cílí především na rodiny s dětmi, EXCELLENT na zkušenější karavanisty se specifickými požadavky. Podobným směrem jde také řadě PRESTIGE spadající do segmentu vyšší střední třídy.

I nejlevnější karavany Hobby ONTOUR nabízí vysoký standard. Foto: karavany.burimex.cz

Nové karavany Hobby se nesou v duchu mnoha inovací, a to nejen těch nejvíce patrných na exteriérech, ale také v interiérech. Ty byly optimalizovány s ohledem další zvýšení úrovně celkového komfortu a nabízí spoustu nových „vychytávek“ a praktických řešení. Nehledě na inovativní palubní systém s důrazem na digitalizaci.

Vypadá skvěle, co říkáte? Taková je řada Hobby DE LUXE. Foto: karavany.burimex.cz

O kvalitách karavanů Hobby se můžete přesvědčit na vlastní oči u jediného českého autorizovaného prodejce karavanů BURIMEX. Neváhejte, vážně stojí za to.

Publikováno: 25. 02. 2019

Kategorie: Cestování

Autor: Ivana Křivánková