Jak na rychlý převoz zásilky? Využijte spolehlivou kurýrní službu!

Potřebujete někomu odeslat balík? Rádi byste něco přepravili z místa na místo a nemáte vlastní auto? Využijte kurýrní službu. Odesílání zásilek je rychlejší a hlavně flexibilnější ve srovnání s poštou. Výhodou je možnost převzetí zásilky u odesílatele. Firem, které takové služby zasílají, je skutečně mnoho. Některé jsou rozšířené po celé republice, jiné rozvážejí jen v určité lokalitě. Nejen v hlavním městě působí kurýrní služba Praha - Rychlyprevoz.cz. Převoz v rámci Prahy je možný již během třiceti minut, ale nedílnou součástí služeb je také expresní autodoprava kamkoliv na území České republiky. Rychlyprevoz.cz všechny zásilky pojišťuje. Ceny služeb jsou přiměřené, představu o tom, kolik zaplatíte, si snadno uděláte pomocí přehledného ceníku.

Jak převoz zásilky prostřednictvím kurýrní služby Praha probíhá?

  1. Objednáte si službu Prvním krokem je výběr konkrétní firmy, u které si kurýrní služby objednáte. Rychlyprevoz.cz umožňuje rychlou objednávku přes internet. Do formuláře na webu napíšete své jméno a adresu, kde má kurýr zásilku převzít. Rychlyprevoz.cz nabízí možnost registrace, která urychluje budoucí podávání objednávek. Vaše osobní údaje zůstanou uložené v systému a při příštím objednávaní se do formuláře vyplní samy. Nakonec vepíšete adresu, kam zásilka poputuje a jméno toho, kdo ji bude vyzvedávat. A máte hotovo, služba je objednána.
  2. Předáte zásilku kurýrovi Kurýr vás navštíví a převezme od vás zásilku. O tom, kdy se u vás zastaví, budete samozřejmě včas informováni, takže se nemusíte bát, že vás překvapí v nevhodnou situaci. Některé kurýrní služby mají také odběrná místa, kam zákazníci zásilky nosí osobně.
  3. Doručení zásilky Doručení zásilky přes kurýrní služby bývá často rychlejší než u pošty - obzvlášť, pokud jde o krátkou vzdálenost. Kurýr může zásilku předat u adresáta doma, je však možné domluvit se na doručení do zaměstnání nebo kamkoliv jinam.

Publikováno: 26. 09. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková