Elektronické cigarety, které šetří vaše zdraví

Dejte sbohem škodlivému kouření běžných cigaret a raději upřednostněte zdravější vapování neboli inhalování páry. Elektronické cigarety představují zdraví prospěšnější variantu, pokud se svého zlozvyku nechcete úplně vzdát. Vaše plíce vám poděkují, neboť nebudou zatěžovány škodlivými látkami vznikajícími při spalování tabáku.

Na jakém principu e-cigarety pracují?

Při klasickém kouření dochází během hoření cigarety k produkci nejen nikotinu, ale též jedovatých látek, z nichž k nejškodlivějším patří dehet. Oproti tomu u vapování dochází pouze k ohřívání látek. Výsledná pára tudíž neobsahuje zmiňované jedy. A navíc nesmrdí jako cigaretový kouř. Buď je zcela bez zápachu, nebo si můžete vybrat z nepřeberné nabídky příjemných příchutí, jež nebudou obtěžovat vaše okolí. Díky tomu, že dochází k produkci pouze páry, jsou elektronické cigarety tolerovány v řadě restaurací.

Kde nakoupit?

Rozhodně upřednostněte výrobce, kteří bez potíží doloží své produkty certifikáty o zdravotní nezávadnosti. Jedním z nich je HQD, jenž se zaměřuje na výrobu jednorázových elektronických cigaret s širokou škálou příchutí. Tyto e-cigarety jsou přednastaveny na 300–600 potáhnutí, proto se nemusíte starat o jejich pravidelné dobíjení a doplňování kapalné náplně neboli liquidu. Elektronická cigareta se aktivuje samotným potáhnutím, není zapotřebí mačkat žádná tlačítka.

Stylový doplněk za pár korun

Zajisté vás mile překvapí HQD cena, jež nedosahuje ani 200 Kč. Kombinace moderního designu, špičkové chutě, hustého dýmu a obsahu nikotinu 18 mg/ml je perfektním poměrem kvality a ceny. Navíc máte na výběr z 18 atraktivních příchutí od ovocných přes sladké až po tabákovou. O tom, že počet potahů se blíží ke konci, budete včas upozorněni pomocí diody blikající na spodku elektronické cigarety.

Publikováno: 22. 06. 2022

Kategorie: Zdraví

Autor: Ivana Křivánková