Co vám spodní prádlo napoví o jeho nositeli

Přemýšleli jste někdy o tom, jak dokáže spodní prádlo ovlivnit jeho nositele nebo podle čeho si lidé prádlo vybírají? Ukážeme vám rozdíly mezi muži, kteří dávají přednost trenýrkám, slipům nebo boxerkám a zaměříme se i na ženy a jejich oblíbené střihy a barvy spodního prádla.

Typy spodního prádla

I když existuje spoustu typů oblečení u dámského a pánského spodního prádla je to poněkud jednodušší. Muži mají na výběr slipy, boxerky, případně pánské trenýrky. V některých případech i pánská tanga, která však nejsou tak častá ani oblíbená. U žen existuje několik druhů kalhotek, ať už bezešvé, krajkové nebo bokové, případně klasické dámské kalhotky z bavlny. Samostatnou kapitolou jsou pak dámské podprsenky.

Trenýrky v hlavní roli

Možná jste ani nevěděli, že každý kousek spodního prádla vám může přiblížit vlastnosti jeho nositele. U pánských bavlněných trenýrek tak s jistotou víte, že jednáte s mužem, který má rád svůj klid, své pohodlí a v životě si potrpí na jistoty. Muži, kteří nosí trenýrky vás dokážou rozesmát, pobavit a nebudete se v jejich přítomnosti nudit.

Neoblíbené slipy

Naopak pánové, kteří dávají přednost slipům neumí často projevit své city. Mnohdy bývají uzavření a na okolí mohou působit chladným a nepřístupným dojmem. V některých případech potřebují převzít kontrolu až tak silně, že vám to od nich může připadat jako manipulace a nucení do něčeho, co sami tak úplně nechcete.

Módní boxerky

Hlavně mezi mladšími ročníky se těší oblibě také boxerky, i když muži si je často pletou s pánskými trenýrkami. Boxerky jsou upnutým spodním prádlem s nohavičkami. Většinou po boxerkách sáhnou muži, kteří o sebe rádi pečují a věnují se svému zevnějšku. Pozor by si vždy měli dávat na povrchnost a také na to, aby nepůsobili příliš namyšleně.

Ženy a spodní prádlo

U dámského spodního prádla je potřeba rozlišit nejen vlastnosti žen, ale také jejich nálady a kombinace dalších kusů oblečení. Mnohdy si totiž i žena, která nenosí tanga kalhotky, vezme právě tento kousek na rande, protože se chce cítit víc sexy a být přitažlivější. V tomto případě je však vždy lepší cítit se pohodlně a přirozeně.

Zkuste si tedy připomenout, že i když vám spodní prádlo přiblíží vlastnosti jeho majitele, v mnoha případech musíte přihlédnout i k dalším okolnostem. A pokud si nejste jistí, jaký přesně je člověk, se kterým jednáte, tak se nebojte zeptat a nechte jej, ať vám sám popíše například své kladné i záporné vlastnosti a udělejte si obrázek sami.

Publikováno: 21. 05. 2021

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková