Zajímavé dárky, které potěší každého vlastníka smartphonu

Potřebujete narychlo sehnat pěkný a praktický dárek pro někoho blízkého? Vlastníkem chytrého telefonu je v dnešní době skoro každý. Pokud tedy tápete při výběru dárku pro osoby vám blízké, kupte nějaký šikovný doplněk na jejich smartphone. Určitě nesáhnete vedle.

Powerbanka pro zanícené turisty

Pokud se vaše blízká osoba neustále ráda někde potuluje nebo holduje vytrvalostnímu sportu, určitě by jí potěšila delší výdrž baterie telefonu. V přírodě, kde je slabší signál, totiž nemusí mobil vydržet celý den. To může být problém především v podmínkách, kde by se mohlo něco stát a bylo by třeba zavolat si pomoc.

[caption id="attachment_3357" align="aligncenter" width="1600"] Happy young man tourist charging battery of mobile phone in touristic tent in forest[/caption]

Powerbanka je pro moderní turisty důležitým vybavením. Zdroj: Bigstockphoto.com

Jako skvělý dárek pro takového člověka určitě poslouží powerbanka – malá, odolná, kvalitní a výkonná. Zkuste vybrat takovou, která je schopná telefon dobít i několikrát. Ti, kteří se v přírodě rádi ztratí i na několik dní, to určitě ocení.

Kryt na mobil s fotkou pro nejbližší

Personalizované kryty na mobil jsou nevšedním a relativně levný dárkem. A v současné době je nabízejí také e-shopy s obaly na mobil, a tak není problém si je objednat v cuku letu. Stačí si jen vybrat příslušný obal a fotku v dobré kvalitě, například ze společné dovolené. Vložíte jí do systému e-shopu a obrázek nastavíte tak, aby na krytu pěkně vynikl. Za pár dnů vám domů přijde hotový kryt na mobil s fotkou. A máte vystaráno.

Kryt na mobil s fotkou pro všechny vám drahé. Zdroj: Etuo.cz

Fotka však není povinností. Rádi kreslíte, malujete, děláte počítačové grafiky? Můžete klidně svému blízkému nechat vytvořit i obal s vaším dílem. Důležité jen je, aby byl obrázek v dobré kvalitě, aby nebyl výsledek rozmazaný.

Selfie tyč se stativem pro nadšené fotografy

Máte vedle sebe někoho, koho baví fotografování nebo natáčení videí na mobil? Radost mu určitě udělá speciální selfie tyč, ze které v okamžiku udělá malý, ale stabilní stativ. Poslouží tak nejen na focení selfíček, ale i zamračené přírody, večerní oblohy... Ve složeném stavu je velmi skladná, takže mnoho místa nezabare. Kromě toho – nožičky jsou protiskluzové

Selfie tyč, z které jednoduše během sekundy uděláte stativ, bude skvělým dárkem. Zdroj: Etuo.cz

Bluetooth reproduktor pro posluchače hudby

Jistě i vy máte ve své blízkosti nějakého člověka, který bez hudby nedá ani ránu. Určitě mu udělá radost kvalitní přenosný bluetooth reproduktor, díky kterému může poslouchat hudbu třeba i na dovolené či na chalupě, prostě tam, kde zrovna nemá svou dokonalou audio sestavu. I malé reproduktory dokážou velké divadlo. Proto si pří výběru dejte pozor na kvalitu, hlasitost, výdrž baterky, délku nabíjení, na skladnost, ale třeba i na voděodolnost. Takovýto reproduktor se bude na cestování perfektně hodit.

Přenosný bluetooth reproduktor udělá radost každému. Zdroj: Pixabay.com

Dřevěný obal na mobil pro milovníky přírody

Vzhled dřeva je momentálně velmi moderní. Určitě vedle sebe najdete někoho, koho potěší dřevěný kryt na mobil. Nemusíte se jich bát. Tyto kryty jsou většinou velmi kvalitní a přístroj neničí. Tělo mobilu je chráněno tenkou silikonovou vrstvou a pružným materiálem po okrajích. Dřevěná destička na zádech je stylová a krásná – nikdy se neokouká. Většinou je možné vybrat si z několika typů dřeva nebo zvolit kryt s originálním gravírováním.

Dřevěný kryt na mobil bude pro vaše blízké jedinečným dárkem. Zdroj: Unsplash.com

Publikováno: 03. 04. 2021

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková