Jak se dokonale připravit na svatební den

Svatba je jednou z nejvýznamnějších životních událostí. Den, kdy si snoubenci řeknou „ano“ a oficiálně se vydají na společnou cestu životem, by tedy měl se měl nést ve slavnostním duchu. A aby proběhl zcela hladce, je třeba vše důkladně připravit.

Naplánujte si svůj sen

Nejprve si ujasněte si, jak by měla být vaše svatba laděna a s kolika účastníky počítáte. Preferujete romantiku na zámku, obřad na úřadě nebo se raději vydáte trendem splynutí s přírodou a uspořádáte obřad na rozkvetlé louce? Budete zvát na obřad i na oslavu řadu přátel a spolupracovníků, nebo chcete svůj významný den strávit jen v úzkém kruhu rodiny a nejbližších? Jakmile máte jasno, můžete se pustit do příprav všeho potřebného.

Jak zařídit, aby svatební den proběhl v klidu a v pohodě?

Nenechávejte vše na poslední chvíli. Vhodné prostory pro hostinu a oslavu i případný servis a cattering zamluvte raději několik měsíců předem. Stejně tak nepodceňujte ani výběr snubních prstýnků, fotografa nebo zorganizování dopravy. Zajistěte svatební výzdobu a objednejte svatební dort i kytici.

Na svatební oznámení můžete jít chytře

Klasické svatební oznámení musíte nechat v dostatečném časovém předstihu vytisknout a navíc zajistit jeho odeslání. Moderním řešením, které vám ušetří čas i starosti, je svatební web. Informace o vaší svatbě snadno zprostředkujete i těm, co žijí tisíce kilometrů od vás. Nemusíte mít obavy, že pošta oznámení včas nedoručí. A pokud vám tvorba webových stránek nic neříká, svěřte vytvoření svatebního webu odborníkům.

Aby byla nevěsta dokonale krásná

Svatební fotografie chceme hrdě ukazovat přátelům i potomkům. A jelikož se stále výrazněji se prosazuje trend pořizování fotografií i ze svatebních příprav, nevěsty dnes kromě svatebních šatů často vybírají i dámské župany, které využijí během česání a líčení.

Publikováno: 11. 03. 2019 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ivana Křivánková