7 kreativních tipů, jak využít řezací plotr a vinylovou fólii

Přemýšlíte o tom, že si pořídíte řezací plotr, ale nejste si jistí, jestli ho využijete naplno, nebo vám bude zahálet někde v koutě? Neboje se, možností, jak mašinku zužitkovat, je víc než dost. My vám představíme 7 tipů na výrobky  ze samolepicí vinylové fólie.

1. Venkovní informační tabule

Vinyl je velmi ideální pro použití při výrobě venkovního značení pro směry a různá nebezpečí. Existují různé typy tepelně odolného vinylu, které můžete použít při výrobě venkovního a samozřejmě i vnitřního značení.

2. Polepy na auto

Pro své auto můžete vyrobit spoustu stylových samolepek. Může to být nápis, který vás charakterizuje a samozřejmě i ozdobné tvary, které vozu dodají nápaditý vzhled.

3. Dekorace do domácnosti

Oživte svůj domov pomocí vyřezávaných nápisů. Můžete si například nařezat na dveře každé místnosti. Můžete dokonce vytvořit úchvatné motivy do dětského pokoje. Samolepicí vinyl je ideálním materiálem pro domácí dekorování, využijte toho.

4. Vlastní dárkové předměty se jmény

Pokud chcete, například při příležitosti dětské oslavy, vytvořit personalizované dárky, můžete si na ně vytisknout parádní samolepky a štítky. Každému dítěti se bude určitě moc líbit, když na krabičce objeví své jméno nebo přezdívku.

5. Parádní potisky triček

Kdo by nemiloval nažehlovací vinylové folie? Vytváření potisků na trička je v dnešní době velmi populární. A když vás to bude bavit, pořídíte si i termolis a budete vyrábět trička s potiskem na míru. Pomocí vinylu vytvoříte kvalitní a trvanlivé potisky, které strčí do kapsy potisky na fast-fashion oblečení.

6. Umění z papíru

Kdo říká, že řezací plotr budete  používat pouze na vinylovou fólii? Stejně dobře s ním nařežete i jiné materiály, třeba právě papír. Jedním z nejlepších příkladů použití jsou personalizovaná přáníčka a šablon všeho druhu.

7. Ozdobné kryty na notebooky a telefony

Chcete dát svým věcem osobitý look? S řezacím plotrem snadno vytvoříte jedinečné potisky, které vám bude každý závidět.

Publikováno: 21. 07. 2021

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková