Život v Praze je zajímavou inspirací plnou pracovních příležitostí

Kdo by nechtěl bydlet v našem hlavním městě, zapustit zde kořeny a založit rodinu? Zkrátka žít tam, kde se neustále něco děje a kariérní postup je prakticky zaručen. Dostatek zeleně a kulturního vyžití v jednom není v Praze žádnou raritou. Pojďme se společně podívat do zákoutí Žižkova, čtvrti s velmi bohatou historií, před kterou je bezesporu zajímavá budoucnost. Procházky v přilehlých parcích po celém dnu v práci jsou balzámem na duši, občanská vybavenost zase potěší všechny, kterým se nechce kvůli nákupům cestovat nikam daleko.

Bydlení v příjemné lokalitě je základem úspěchu

Když vybíráme místo, kde se usadíme, musíme si všechno pořádně promyslet. Otázek, které v takovou chvíli řešíme, se jistě najde poměrně dost. Prodej bytů na Praze 3 aktuálně vrcholí, dostupných variant je k mání ještě několik – na projekt byty na Vackově navazuje další z projektů s názvem Byty u parku.

Vackov je klidnou lokalitou, kde nechybí restaurace, supermarket, pneuservis, čerpací stanice, ale ani městská zeleň pro chvíle oddychu. Za kulturou nebo na nákupy tak nemusíte chodit na metro a za školními povinnostmi to nebudou mít daleko ani vaše děti. Praha je městem, které je neustále v pohybu a do budoucna se nedá očekávat, že byste se v něm někdy nudili.

Vhodné místo pro založení rodiny

Centrum hlavního města je doslova na dosah ruky, totéž platí pro Malešický park nebo Židovské pece, dvě místa plná stromů a čistého vzduchu. Bydlení na Vackově je tedy zajímavá alternativa pro mladé rodiny, které chtějí žít moderně a současně v blízkosti přírody. Lodžie, předzahrádka nebo třeba malá terasa? I to jsou možnosti, z nichž lze vybírat, záleží pouze na preferencích. Pěstovat růže, begonie nebo si zpříjemnit den posezením u kávy, to už je na vás…

Publikováno: 26. 11. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková