Zapomeňte na stres a shon ve wellness v srdci Prahy

Praha je nejen město, kde se každý den potýkáte s několikakilometrovými kolonami, obsazenými parkovišti a turisty na každém kroku. Je to zároveň město s nádhernou architekturou, bohatou historií a zákoutími ideálními pro romantické schůzky. V srdci Karlína navíc najdete místo, kde úplně zapomenete na starosti všedního dne. Alespoň na chvilku.

Jako v jiném světě

Představte si. Vejdete do tlumeně osvětlené, esenciálními oleji provoněné místnosti, přičemž vás každým krokem provází jemná relaxační hudba. V tomto příjemném prostředí už na vás čeká kvalifikovaný masér, který opravdu ví, co vaše tělo právě potřebuje. Necháte se hýčkat prostřednictvím terapie lávovými kameny? O horkých kamenech je známo, že disponují silnými vibracemi. V rukou zkušeného maséra dokážou zlepšit krevní oběh, lymfatický systém a celkově dopomoci k harmonizaci celého těla. Wellness Praha vám zajistí i další skvělé zážitky. Velmi citlivá, na oblast páteře zaměřená Breussova masáž, sportovní či relaxační masáž v nabídce nechybí.

Za romantikou do jacuzzi

Vířivka už sama o sobě evokuje myšlenky na relaxaci a naprosté uvolnění. Když ale k vašim představám přidáte ještě přítomnost partnera či partnerky, romantické prostředí se svíčkami a hudbou, láhev jemně alkoholického nápoje a mísu čerstvého ovoce, myslíte ve skutečnosti na jacuzzi De luxe v Karlíně. Celých osmdesát minut ve vířivce spolu se vším, co právě k životu potřebujete. Jacuzzi s kapacitou až čtyři osoby představuje masáž celého těla. Pomůže uvolnit namáhané svalstvo, zlepší krevní oběh, zmírní bolesti kloubů.Wellness Praha 8 vám umožní odbourat stres nejen balíčkem De luxe, ale i Standard či Premium. Relaxační centrum Satori Spa v Karlíně představuje oázu klidu se službami, nad kterými zaplesá nejen vaše tělo, nýbrž i duše. Masáže, vířivka, sauny a rituály, jakými jsou už na první pohled voňavý Růžový sen či třeba Levandulový ráj, vás doslova přivedou do jiného světa. Nechte se zlákat. Dovolte si několik desítek minut zapomenout na práci, domácnost a další povinnosti. Přece si to zasloužíte.

Publikováno: 21. 03. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková