Výkup autovraků v Praze vás zbaví problému, co se starým autem

Auta dosluhují. Někdy naše auto odchází pomalounku a plíživě, až se nakonec rozhodneme již jeho neduhy neřešit. Nebo náhle, kdy nás nemile překvapí závažnější poruchou, jejíž oprava se nevyplatí, anebo je příčinou zásadnější nehoda. Jednou přijde čas, kdy auto vyprovodíme na vrakoviště. Rozhodně se vyplatí takové, kde za své staré nepotřebné auto ještě něco dostaneme. Mnozí žijí v představě, že za vrakování musí ještě zaplatit. Opak je pravdou. Dobré vrakoviště od vás starý vůz obvykle odkoupí. Nabídnout auto vrakovišti je tak mnohdy výhodnější, než se zabývat prodejem starého vozu a nabízet ho nefunkční k opravě či na součástky na různých online autobazarech. A je též řešením, když oceníme finanční hotovost z prodeje automobilu ihned.

Peníze za autovraky odkudkoliv z ČR

Výkup autovraků v Praze nabízí služba www.zahotove.cz. Nejde však jen o pražskou službu. Funguje celostátně, takže likvidaci auta a výkup autovraků nabízí i v Plzni, v Liberci a v dalších městech v ČR. Přímo na stránkách si dokonce můžete spočítat orientační cenu vašeho vozidla.

Zajímá vás, jak výkup autovraků funguje?

Nikam nejezdíte. Nejdříve získáte online předběžnou kalkulaci na váš vůz. Pak k vám firma dojede kamkoliv v republice, aby si automobil na místě prohlédla, a stanoví se hodnota auta na základně obhlídky. Následuje podepsání kupní smlouvy a převzetí automobilu. Firma si autovrak odtáhne na vlastní náklady. Nezapomeňte, že k prodeji budete potřebovat občanský průkaz, velký i malý technický průkaz a plnou moc ke změně vlastníka, pokud jím nejste vy. TIP: Výkup – autovraků

Jaká bude cena vašeho vozu?

Cena autovraku se liší kus od kusu. Obecně ale platí, že za kompletní autovrak získáte více peněz. Oceňují se rovněž originální náhradní díly a to, jaká je po nich poptávka na trhu. Do ceny se pak promítá též náročnost recyklace vozidla.

Publikováno: 07. 01. 2020

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková