Víme, kde nakupovat zemědělskou techniku

Ať už máte velké hospodářství, nebo jen malé pole pro svou vlastní potřebu, potřebujete spolehlivou zemědělskou techniku, která usnadňuje náročnou práci. Čtěte dál, prozradíme vám spolehlivý obchod, ve kterém si určitě vyberete.

Nekvinda – Zemědělská technika a. s.

Když budete potřebovat náhradní díly na traktory Zetor, autobaterie, pneumatiky, ložiska nebo spojovací materiál, doporučujeme vám obrátit se na Nekvinda – Zemědělská technika a. s. Firma byla založena v roce 1993, za sebou má tedy dlouhou minulost, bohatou historii a řadu cenných zkušeností. Nakupovat lze na pobočkách nebo v e-shopu.

Vše pro traktory a další vozidla

Co všechno společnost nabízí? Škála nabízeného sortimentu je široká. Najdete v ní třeba bohatý výběr náhradních dílů pro traktory Zetor. K dispozici jsou např. vratná pružina, stahovací páska, těsnění válce, šrouby, distanční podložka a mnoho dalšího. Nakoupit můžete také pneumatiky pro zemědělské, lesní, stavební i další vozy a stroje. Potřebujete novou autobaterii? I ty jsou k sehnání. K údržbě vozů si objednejte kvalitní autokosmetiku.

Zahradní technika

Aby byla práce na zahradě co nejsnadnější, pořiďte si šikovné zahradní stroje, jako třeba foukače, pily či křovinořezy. Dokoupit můžete i praktické příslušenství a ochranné oděvy, díky kterým vám při práci nebude hrozit žádné nebezpečí. V prodeji je i různé nářadí a svařovací materiál.

Nákup online

Firma sídlí ve Svitavách. Zde se také nachází největší pobočka. Další najdete v Brně a dalších osmi městech. Nakupovat jde i z pohodlí domova. Doprava je za poplatek zajištěna do celé České republiky. Produkty jsou uskladněny ve skladu, který má rozlohu 5000 m2. Nachází se v něm více než 40 000 položek. Část skladu je k nahlédnutí na internetových stránkách prostřednictvím virtuální prohlídky.

Publikováno: 22. 09. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková