Lifestyle

Svatba v Chorvatsku pro romantické duše

Sníte o tom, že váš den D bude doopravdy velkolepý? Toužíte po něčem speciálním, krásných šatech, květinové výzdobě a opravdu romantické atmosféře? A co byste řekli svatbě na pláži? Nic není nemožné.

Pokud si právě říkáte, že pro vás je svatba na pláži cenově nedosažitelná, přestaňte s tím a pojďte číst dál. Svatba na Kanárských ostrovech nebo Corsice by sice dost drahá mohla být, ale třeba v takovém Chorvatsku se bavíme o přijatelných částkách. Přitom nemusíte slevovat ze svých požadavků.

Romantika na vás čeká ve Splitu i na Hvaru

Svatba v Chorvatsku splní sny mnohých nevěst a ženichů. Tato země je totiž velmi rozmanitá. Spokojení budou ti, kdo touží po horách, milovníci pláží s azurovým mořem i lidé obdivující historická města. Tohle všechno zde najdete. Kde? Nejlepší informace mají v agentuře Absolute day, kde se pořádáním svateb v Chorvatsku zabývají.

Mezi jimi doporučované destinace patří třeba nejkrásnější ostrov Jadranu Hvar. Sem by si měli vyrazit říct své ANO milovníci romantických západů slunce a nedotčené přírody. Zelený poloostrov Istrie okouzlí zase svými apartmány a bary u pláže. Ve Splitu najdete historické centrum, krásné jsou třeba obřady u Diokleciánova paláce. Ocenili byste spíš adrenalinový zážitek? Pak se oddejte na vyhlídce v pohoří Bikovo. V Chorvatsku existuje opravdu nespočet krásných míst.

Šaty, cukroví a další praktické záležitosti

Výběr místa je klíčový, ale stejně důležitá je také volba svatebních šatů nebo cukroví. Jak tohle všechno v Chorvatsku řešit? S tím si nemusíte dělat starosti, protože o vše se postará agentura Absolute day. Pomůže i s výběrem fotografa nebo dekoracemi. Vaše svatba Chorvatsko bude jednoduše dokonalá.

Stejně tak dokonalá může být i rozlučka se svobodou nebo jakákoliv jiná akce. Užijte si ji v překrásném Chorvatsku.

Suprové ubytování v ČR

Hledáte si suprové ubytování na letní dovolenou? Mezi nejsuprovejší a nejoblíbenější lokality patří Jižní Čechy a Jeseníky. Na stránce ubytování Jižní Čechy najdete mnoho chalup, penzionů i apartmánů. Doporučujeme Vám také stránku Jeseníky ubytování s príma tipy na dovolenkové zážitky.