Jaro v Česku je nejkrásnější, vyrazte do lázní!

Přicházejí nejkrásnější měsíce v roce. Sluníčko láká lidi po zimě ven a působí blahodárně na naše smysly. Někteří lidé reagují zvýšenou aktivitou, jiní naopak propadají syndromům jarní únavy a potřebují odpočívat. Co s tím? Spojte příjemné s užitečným a vyrazte na wellness pobyt.

Jarní wellness v lázních Vráž vás nadopuje energií a zároveň dovolí dostatečně si odpočinout. Právě kvalitní odpočinek bývá nedostatečným zbožím, kterého není možné v domácích podmínkách dosáhnout. Nestačí totiž pouze spát, ale je třeba regenerovat tělo i duši, což lázeňská péče odborně umožní.

class="western" id="dokonaly-odpocinek-v-laznich">​Dokonalý odpočinek v lázních

Specializace lázeňství je v Česku všestranná. Stačí si jen určit tělesnou prioritu a vybrat lázně podle druhu zaměření. Pokud vás trápí bolesti svalů, zad nebo kloubů, zamiřte na Moravu do Slatinic. Wellness v lázních Slatinice je plný úžasných procedur, které se na trable pohybového aparátu specializují. Slatinice jsou komorními lázněmi na Střední Moravě, založené na léčivé síle místních sirných pramenů.

​Uplatněte státní voucher

Vyrazit si na jaře do lázní je benefitem, který vám tělo v dobrém vrátí. Investovat do vlastní regenerace a zdroje obnovy energie se rozhodně vyplatí. Vyberte si lázeňský pobyt s individuální péčí na SPA.cz a těšte se na procedury podle svého gusta. Velmi dobrou zprávou pro všechny, co lázeňský pobyt plánují, je možnost uplatnit na něj státní příspěvek na lázně ve výši 4000 korun. Všechny pobytové balíčky ze SPA.cz budou po celý letošní rok za mimosezónní ceny. Tak neváhejte a rezervujte ještě dnes!

Podmínky pro uplatnění státního voucheru do lázní jsou následující: pobyt bude realizován v českých lázních, výše podpory je 4 000 Kč na osobu, pobyt bude s minimální délkou 6 nocí a alespoň 5 procedurami, pobyty budou realizované a uhrazené do 31. 12. 2021, platí pro pojištěnce českých zdravotních pojišťoven a v zařízeních poskytujících komplexní lázeňskou péči. Nelze kombinovat s jinými slevami a kredity.

Publikováno: 12. 03. 2021

Kategorie: Cestování

Autor: Ivana Křivánková