Stylově v army designu

Vojáci všech zemí světa nosí uniformy a doplňky s originálními motivy. Díky nim je snadno zařadíme k americkým nebo třeba britským jednotkám. Osobité symboly jsou typické nejen pro zahraniční vojenství, ale také pro náš národ. Zatímco někteří se touto tématikou nezabývají, pro jiné je tak trochu životním stylem, který rádi přenášejí do osobního života nošením oblečení se souvisejícími prvky.

Vojenství s otiskem domoviny i světa

Český lev a Moravská či Slezská orlice jsou typickými znaky České republiky. Jejich vyobrazení lze najít v prostorách škol, úřadů a dalších institucích. Řada vlastenců jej však ráda oblékne i na svou hruď a právě za tímto účelem hledá špičkového prodejce ve speciálních kamenných prodejnách eventuálně na internetu. Širokou nabídku zboží doplňují ArmyTrika s grafickým zachycením 13. dělostřeleckého pluku, 4. brigády rychlého nasazení a dalších útvarů charakteristických pro naši vlast. Dále jsou k dostání výrobky s potisky zachycujícími válečné námořnictvo armády Spojených států amerických či oděvy s nášivkami zbraní, slavných bitevních výroků a další. V sortimentu nechybí ani svršky spadající do kategorie sci-fi nebo parodie na Hello Kity napadenou Zombií.

Military symbolika nejen na tričku

V e-shopu najdete reálné military produkty, ale také ty, které jsou navrženy s ohledem na vtip a kontroverznost. Mnoho podnětů na nové vzory přichází z řad zákazníků, ti si mohou nechat vyrobit jakékoli zboží dle vlastních požadavků. Kolekci oděvů zpestřuje nabídka hrnků a zápisníků tvořená ve stejném stylu. Výrobky jsou finančně dostupné a v průběhu roku můžete navíc využít aktuálních akcí.

Vyberte si podle svého gusta!

Pořiďte si originální a kvalitní zboží, které vám bude závidět ne jeden army fanda. Nebo udělejte radost někomu, koho vojenství zajímá. Sortiment je pravidelně rozšiřován o nápadité novinky v podobě heraldických znaků, historických motivů či sci-fi symbolů. V e-shopu si vyberou jak muži, tak ženy!

Publikováno: 08. 01. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková

Tagy: army design | army oblečení