Trápí vás vypadávání vlasů? Spolehlivým řešením je transplantace

Dokonale husté, zdravé a lesklé vlasy jsou symbolem, že je naše tělo v pořádku a všechno dobře funguje. Jenže u řady lidí se vlivem přibývajícího věku může objevit takzvaná alopecie, kdy dochází k vypadávání vlasů a tvorbě pleše. Zastavit tento problém si žádá včasné řešení a není radno čekat, že se to spraví samo, protože ve většině případů se vypadávání pouze zhoršuje. Jaké jsou možnosti pro navrácení vlasů?

Účinná a trvalá metoda

Problémy se slabými, řídnoucími a hodně vypadávajícími vlasy mohou být otázkou genetiky i nesprávné životosprávy. Pro úspěšné odvrácení problému je nejlepší na nic nečekat a řešit to včas. Existuje několik metod, které slibují posílení a navrácení husté kštice vlasů. Skutečně účinná je však víceméně pouze jedna. Jde o transplantaci vlasů s doživotní zárukou.

Spojte péči o vlasy s návštěvou cizí země

Více informací o transplantaci vlasů se dozvíte na stránkách HairExpert, kde vás možná překvapí, že zákrok probíhá v Turecku. Není se však vůbec čeho bát. K dispozici je české zázemí a k ruce máte znalé české delegáty. Používány jsou nejmodernější metody, kterým se věří natolik, že je na výsledek poskytována doživotní záruka. Kromě nových vlasů tak získáte i zážitek při návštěvě cizí země. Istanbul je navíc překvapivě krásné město s typickou atmosférou.

A jaké další výhody má transplantace vlasů?

Hlavní předností je již zmíněný dlouhodobý účinek. Nově získané vlasy vydrží opravdu dlouho. Když je navíc podpoříte zdravou životosprávou a správnou péčí, můžete se těšit na výborný výsledek. Transplantované vlasy se extrahuji ze zadní časti a dají se tam, kde nerostou. Vzhledem k moderním metodám jde navíc o naprosto bezpečný způsob nijak neohrožující zdraví.

Publikováno: 23. 10. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková